تست بتای بسته “Final Fantasy 7 Ever Crisis” از 8 تا 28 ژوئن برگزار می شود.


اسکوئر انیکس Final Fantasy 7: Ever CrisisRPG موبایل بازسازی شده است. فانتزی نهایی 7 Saga” از 8 تا 28 ژوئن یک آزمایش بتای بسته را بر روی نسخه اندروید انجام خواهد داد. اکنون می‌توانید پیش‌ثبت‌نام کنید، و همچنین یک تریلر خوب جدید وجود دارد که نشان می‌دهد چه چیزی در راه است.

Ever Crisis به دلیل داشتن زیبایی‌شناسی الهام‌گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل در حین کاوش در مناطق و مناطق قابل توجه است. بازسازی فاینال فانتزی 7مدل‌ها و محیط‌های سبک جنگی مبتنی بر نوبت. شما می توانید به صورت انفرادی یا کوآپ بازی کنید و حتی یک “تیم رویایی” از شخصیت های سراسر داستان تشکیل دهید.

این تریلر همچنین محتوای مورد انتظار، روزنامه های Battle Tower و Dungeon و ماموریت های بهبود را معرفی می کند. همچنین می توانید از احضاریه هایی مانند Ifrit برای یکسان کردن شانس استفاده کنید. در پایان صحنه ای را می بینیم که در آن Sephiroth با گلن روبرو می شود که به نظر می رسد یک شخصیت جدید است (به دلایلی او لباس عضوی از سازمان سیزدهم را پوشیده است). بنابراین وجود دارد.

برای جزئیات بیشتر و به روز رسانی ها با ما همراه باشید Final Fantasy 7: Ever Crisis هنگامی که بتا بسته شروع می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید