ساخت سری Final Fantasy 6 Remake دوبرابر سه گانه Final Fantasy 7 Remake – Kitase طول می کشد.


قسمت دوم Square Enix. بازسازی فاینال فانتزی 7 این سه گانه قرار است به زودی عرضه شود، اما مطمئناً تعداد زیادی مورد علاقه طرفداران در این مجموعه طولانی مدت وجود دارد و بسیاری دوست دارند آن را به شیوه ای مشابه بازسازی کنند. فانتزی نهایی 6 تقاضای شدیدی از طرف طرفداران سریال وجود داشت، اما به گفته تهیه کننده یوشینوری کیتاسه، بازسازی FF7 کارگردان مشترک سه گانه و نسخه اصلی فانتزی نهایی 6 – توسعه یک سری از بازسازی های کلاسیک SNES بازسازی FF7 سه گانه.

در مصاحبه اخیر با Julien Siez یوتیوبر فرانسوی، بازسازی فاینال فانتزی 6کیتاسه گفت که ساخت سریال چند قسمتی بازسازی شده داستانی دو برابر بیشتر از سریال کامل طول می کشد. بازسازی فاینال فانتزی 7 او گفت که Square Enix در حال حاضر منابع لازم برای انجام این کار را ندارد.

«اگر بخواهم آن را دوباره بسازم، فانتزی نهایی 6 با همان لحن بازسازی FF7ممکن است دو برابر زمان لازم برای ایجاد یک . بازسازی FF7 کیتاسه گفت (از طریق @aitaikimochi) توییتر). حجمی که باید به آن بپردازیم این است FF7 تعداد شخصیت های حزب نیز در حال افزایش است. احتمالاً چیزهای زیادی وجود دارد که باید آماده شود که من فکر نمی‌کنم در حال حاضر منابع لازم برای مقابله با آنها را نداشته باشیم. ”

با این حال، کیتاسه گفت که افراد زیادی در Square Enix وجود دارند که در مورد امکان توسعه آن پرس و جو می کنند. فانتزی نهایی 6 او می گوید که حداقل از بازسازی بسیار خوشحال است.

«بسیاری از افراد درون شرکت اغلب پرسیده اند که آیا ما نیز آن را در نظر خواهیم گرفت. FF6 او گفت: “من پاسخ را نمی دانم، اما از شنیدن آن بسیار خوشحالم.”

در ماه ژوئن، کیتاسه نگرانی های مشابهی را ابراز کرد. FF6 Remake گفت که روشن کردن چنین پروژه‌ای «سخت خواهد بود».

با این حال، با توجه به نشت، موارد بسیار بیشتری وجود دارد فاینال فانتزی کار روی بازسازیطبق گزارش ها، Square Enix در حال کار بر روی بازسازی هر دو است فانتزی نهایی 9 و فانتزی نهایی 10اگرچه ادعا می شود که یک ریمستر از تاکتیک های فانتزی نهایی نیز در حال تولید است.

در همین حال، معکوس فاینال فانتزی 7 در 29 فوریه برای PS5 منتشر شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید