ساختار فاینال فانتزی 16 شبیه به فاینال فانتزی 10 و 12 با توضیحات نقشه جهان است.


این یک بازی جهان باز نیست، بلکه بازی Square Enix است فانتزی نهایی 16 بسیار بزرگ است. قهرمان داستان، کلایو روزفیلد، چندین منطقه را با ماموریت‌های اصلی و جانبی خود، همانطور که در ارائه PAX East 2023 مشاهده شد، کاوش می‌کند. بخشی از نقشه نمایش داده می شود.

در داستان جلد مجله PLAY بازی (از طریق Reddit)، تهیه کننده نائوکی یوشیدا فاش کرد که ساختار مشابه است. فانتزی نهایی 10 و فانتزی نهایی 12وی در خصوص نقشه جهان گفت: از آنجا، از طریق ماموریت‌های اصلی پیشروی کنید و پس از اتمام به منطقه هاب بازگردید. […] به نام Hideaway.

Hideaway در طول گیم پلی زنده نیز برای مدت کوتاهی دیده شد. علاوه بر فروشندگان، آهنگرها و شکارها، سنگ‌های آرته نیز برای تله‌پورت به فضای آموزشی به نام تالار فضیلت وجود دارد. حالت آرکید و پخش مجدد مرحله نیز در دسترس هستند، اولی به شما امکان می‌دهد مراحل گذشته را مجدداً پخش کنید تا امتیاز بالایی کسب کنید و دومی مجدداً سطح فعلی را مشاهده کنید.

«هر مکانی که قفل آن را باز می کنید در هر زمانی قابل دسترسی خواهد بود. این پایان سناریوی اصلی است.” می‌توانید به عقب برگردید و مکان‌هایی را که قبلاً بازدید کرده‌اید کاوش کنید. و در برخی از آن مکان‌ها ماموریت‌های جانبی جدیدی وجود دارد که می‌توانید شروع کنید.

«و می‌توانید بیرون بروید و کارهایی از این دست انجام دهید. می‌توانید کاوش کنید، می‌توانید شکار کنید. می‌توانید آیتم‌ها را پیدا کنید و مأموریت‌ها را انجام دهید.» طرفداران می‌توانند انتظار زمان زیادی را در یک اکشن-RPG داشته باشند، داستانی که حدود 35 تا 40 ساعت طول می‌کشد. برای تکمیل (شامل بیش از 11 ساعت کات سین سینمایی)، اما محتوای اختیاری می تواند آن را تا حدود 70 ساعت یا بیشتر افزایش دهد.

فانتزی نهایی 16 نسخه PS5 در 22 ژوئن منتشر خواهد شد. با نزدیک شدن به انتشار، منتظر جزئیات بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید