توسعه دهنده می گوید بازی Akon Battle بازی Final Fantasy 16 از بازی های قدیمی God of War الهام گرفته شده است


فاینال فانتزیاین سریال در طول سال‌ها به طور مداوم لحظاتی با مقیاس فوق‌العاده حماسی را در بسیاری از تولیدات ارائه کرده است، اما مانند بسیاری دیگر، به نظر می‌رسد که نسخه بعدی باشد.فانتزی نهایی 16قرار است همه چیز را در آن جبهه بالا ببرد. جالب اینجاست که الهام از محصولات سونی سانتا مونیکا است.خدای جنگحق امتیاز.

وی در مصاحبه اخیر خود با میدان پوش گفت:فانتزی نهایی 16سازندگان فاش کرده اند که این اکشن RPG نشانه های زیادی از بازی های قدیمی دارد.خدای جنگیوشیدا به قبل از اختراع مجدد سریال در سال 2018 برمی گردد. به طور خاص، او گفت که از باس فایت های عنوان اکشن و تنوع و طراحی منحصر به فرد هر بازی الهام گرفته است.فانتزی نهایی 16مبارزه Akon و Akon بسیار شدید است.

“من به خصوص این دو بازی را دوست دارم” خدای جنگآقای یوشیدا گفت:خدای جنگوجادوگراین الهام بخش مگاتون RPG آینده Square Enix بود. “جنون نبرد رئیس” خدای جنگ، زمانی که یک بازی اکشن سنتی تر بود، فقط… طراحی بازی برای هر مرحله بسیار متفاوت است، باس ها نیز بسیار منحصر به فرد هستند و همه چیز با قدرت ساخته شده است و می توانید قدرت را احساس کنید. بنابراین، من شخصاً آخرین کار را بسیار دوست دارم، خدای جنگ نگاهی به بازی و حتی نسخه اصلی خدای جنگو به خصوص آن دسته از باس فایت ها، که در آن باس فایت ها همه دیوانه هستند، همه آنها طرح های متفاوتی دارند، همه آنها منحصر به فرد هستند، همه آنها بهترین هستند، و این چیزی است که ما را برای ایجاد Eikon خود الهام می دهد. مبارزه Eikon مشابه است. ”

مدیر هنری هیروشی میناگاوا افزود:فانتزی نهایی 16چیزی که تیم توسعه اغلب می دید این بودخدای جنگدر حین کار روی عنوان، آنها سعی کردند مطمئن شوند که با کاری که انجام می دهند از آنها پیشی می گیرند. “ما، خدای جنگ در بازی، ما به تمام برگ‌های درختان نگاه می‌کنیم و آنها را با آنچه که داریم مقایسه می‌کنیم تا مطمئن شویم آنچه داریم بهتر از آن‌هاست.» او گفت.

یوشیدا در مصاحبه اخیر خود گفت:فانتزی نهایی 16متمرکز بر دیدنفانتزی نهایی 15و مطمئن شوید که بازی بعدی اشتباه قبلی خود را که داستانی ناقص تعریف می کند، تکرار نمی کند. بیشتر بدانید.

فانتزی نهایی 16در تاریخ 22 ژوئن به طور انحصاری برای PS5 در دسترس خواهد بود. اندکی قبل از راه‌اندازی، یک نسخه نمایشی تقریباً دو ساعته ارائه خواهد شد که به بازیکنان امکان می‌دهد پیشرفت خود را به بازی کامل منتقل کنند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید