نسخه نمایشی Final Fantasy 16 حدود دو ساعت طول می کشد


اسکوئر انیکس تمایل دارد تا دموهای پیش از راه اندازی اکثر عناوین خود را، بزرگ و کوچک، نشان دهد، و این بازی، احتمالاً بزرگترین بازی در حال تولید این شرکت در حال حاضر، این روند را کاهش می دهد. من فکر نمی کنم اینطور باشد. مدتهاست که شناخته شده است که یک نسخه نمایشی از وجود داردفانتزی نهایی 16قرار است درست قبل از انتشار آن منتشر شود و اکنون جزئیات آن مشخص است.

همانطور که میدان فشار گزارش شده است،فانتزی نهایی 16این نسخه ی نمایشی تقریباً دو ساعت طول می کشد و برخی از بخش هایی را پوشش می دهد که مطبوعات اخیراً به طور مستقیم تجربه کرده اند. این فیلم بر روزهای اولیه داستان کلایو قهرمان داستان تمرکز دارد و او را به عنوان یک مرد جوان در آغاز یک سفر طولانی به تصویر می کشد.

اسکوئر انیکس در نوامبر سال گذشته اعلام کرد کهفانتزی نهایی 16قبل از انتشار، در اوایل سال جاری، تایید شد که دمو تقریباً دو هفته قبل از راه‌اندازی بازی می‌رسد و بازیکنان نیز می‌توانند پیشرفت خود را به بازی کامل ادامه دهند.

فانتزی نهایی 16]در 22 ژوئن برای PS5 منتشر خواهد شد. جالب اینجاست که بازی یک پچ روز اول دریافت نمی کند، که برای اکثر عناوین AAA در این روزگار غیرعادی است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید