فاینال فانتزی 16 دارای قایق یا کشتی هوایی به عنوان وسیله ای برای عبور نیست


از روزهای اولیهفاینال فانتزیاز بازی‌هایی که شامل یک دنیای جهانی می‌شوند تا فرنچایزهای مدرن امروزی که به طور متناوب بین تنظیمات جهان باز، نیمه باز، و تنظیمات ساختار یافته‌تر تغییر می‌کنند، یکی از مواردی که ثابت است، فراوانی بازی‌هایی است که در طول تجربه در اختیار شماست. راهی برای حرکت وجود دارد. .وفانتزی نهایی 16،با این حال، وضعیت از این نظر محدودتر است.

همانطور که هیروشی تاکای کارگردان در مصاحبه اخیر با Game Informer فاش کرد،فانتزی نهایی 16 ممکن است برخی از متخصصان حق رای ناامید شوند، زیرا قایق ها یا کشتی های هوایی را به عنوان وسیله ای برای گردش در سراسر جهان نشان نمی دهد. در عوض، سفر سریع به‌عنوان وسیله اصلی برای رسیدن از مکانی به مکان دیگر عمل می‌کند، با مکانیک حرکتی واقعی، پیاده‌روی یا سواری بر یک chocobo.

تاکای می‌گوید: «راستش را بگویم، این بیشتر فقط chocobos است. “در گذشته فاینال فانتزی در بازی شما با قایق، قایق یا ماشین سفر خواهید کرد. فانتزی نهایی 16ما متوجه شدیم که واقعاً نیازی به یک نوع سیستم پیمایش گسترده نداریم، زیرا بازی ما بر اساس آن نقشه جهان اصلی است، حرکت از آن نقشه جهان و سفر سریع از آنجا. خوب، در حال حاضر فقط راه رفتن و chocobos است.”

اگر انتظار داشتید چیزی بعد از انتشار بازی اضافه شود، در حال حاضر بعید به نظر می رسد. اسکوئر انیکس تایید کرده است که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای DLC پس از عرضه ندارد.

به تازگی جزئیات جدیدی فاش شده استفانتزی نهایی 16حالت پیچیده New Game Plus و گزینه های متعدد آن. بیشتر بدانید.

فانتزی نهایی 16در 22 ژوئن برای PS5 منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید