Final Fantasy 16 دارای دو DLC پولی خواهد بود


اسکوئر انیکس فانتزی نهایی 16 در PAX West 2023 اعلامیه های بزرگی وجود داشت که توسط تهیه کننده Naoki Yoshida صورت گرفت. این شامل دو «قسط» از محتوای قابل دانلود پولی است که توسعه آن آغاز شده است.

یوشیدا در مورد بازخوردهای دریافتی از طرفداران گفت: “یک چیزی که به شدت مورد توجه قرار گرفت، تمایل مردم به دانستن بیشتر در مورد داستان Valistia و صرف زمان بیشتر با ساکنان بود.” از آنجایی که توسعه به تازگی آغاز شده است، احتمالا مدتی طول می کشد تا یک پنجره انتشار ارائه شود. با این وجود، باید جالب باشد که ببینیم بعد از بازی پایه به دلیل لوس پایان‌ها چه اتفاقی می‌افتد.

فانتزی نهایی 16 در 22 ژوئن برای PS5 منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. بررسی های ما را بررسی کنید. با وجود فروش بیش از 3 میلیون دستگاه در هفته اول، اسکوئر انیکس فروش اولیه را «بسیار قوی» می‌داند، اما از «بالاترین» مورد انتظار فاصله داشت.

تاکاشی کیریو، رئیس اسکوئر انیکس، گفت که این شرکت قصد دارد فروش خود را به افراد جدید افزایش دهد، زیرا بخشی از آن پایه نصب شده کنسول است. اکشن-RPG در حال حاضر تا 7 سپتامبر در فروشگاه پلی استیشن 20 درصد تخفیف دارد و احتمالاً این بخشی از آن است. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *