Final Fantasy 16 دارای حالت‌های 4K/30 FPS و 1440p/60 FPS است.


به عنوان یکی از بزرگترین بازی های برنامه ریزی شده برای سال 2023،فانتزی نهایی 16سطح استراتوسفری از هیاهو و هیجان ایجاد کرده است و Square Enix به دنبال حفظ این شتاب با نزدیک شدن به انتشار ژوئن خود است. در پنل اخیر PAX East، بازی تریلر جدیدی را نشان داد که جهان و گیم‌پلی اکتشافی خود را به همراه جزئیات جدیدی در مورد مبارزه، نبرد Akon و موارد دیگر به نمایش می‌گذارد.

در همین حال، به عنوان بخشی از پنل، تهیه کننده Naoki Yoshida جزئیات خاصی را در مورد آنچه بازیکنان می توانند از کیفیت و حالت گرافیکی عملکرد تایید شده قبلی بازی انتظار داشته باشند، فاش کرد. بازی با آن فعال است.فانتزی نهایی 16با رزولوشن 4K و 30 فریم در ثانیه اجرا می شود، در حالی که در حالت عملکرد با سرعت 1440p و 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود. باید دید آیا Square Enix برنامه هایی برای اضافه شدن حالت های گرافیکی اضافی به بازی دارد یا خیر.

فانتزی نهایی 16قرار است در 22 ژوئن برای PS5 منتشر شود و انتظار می‌رود دموهای آن حدود دو هفته قبل از انتشار آغاز شود. اسکوئر انیکس همچنین می‌خواهد بازی را برای رایانه شخصی بیاورد، اما این اتفاق به زودی پس از عرضه PS5 رخ نخواهد داد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *