سازنده پیشنهاد می کند که Final Fantasy 16 پس از انتشار رایانه شخصی برای Xbox Series X/S عرضه خواهد شد.


از آن زمان تقریبا یک سال می گذرد فانتزی نهایی 16 اگرچه انتشار به پایان رسیده است، اما طرفداران اکشن RPG همچنان مشتاقانه منتظر آن هستند. پس از گسترش دوم (و احتمالاً نهایی)، افزایش جزر و مدزمانی که ماه آینده عرضه شود، توجه اسکوئر انیکس به طور کامل به درگاه رایانه شخصی معطوف خواهد شد که در حال حاضر در مراحل پایانی بهینه سازی است و به دنبال آن نسخه ایکس باکس سری X/S عرضه خواهد شد.

این را نائوکی یوشیدا، تهیه کننده، می گوید که یک بار در مصاحبه اخیر با نویزی پیکسل این را گفته است. فانتزی نهایی 16 برای PC منتشر شده است و تیم سازنده امیدوار است که این بازی را به پلتفرم های دیگر نیز بیاورد. این احتمالاً به Xbox Series X/S اشاره دارد.

یوشیدا در مورد مراحل پایانی کار باقی مانده گفت: «هنوز به این معنا که نسخه رایانه شخصی وجود خواهد داشت، تمام نشده است. فانتزی نهایی 16. هنگامی که نسخه رایانه شخصی منتشر شد، ما همچنین به دنبال انتقال آن به پلتفرم های دیگر در صورت امکان هستیم. اما واقعاً اینطور نیست. انتقال آن به پلتفرم دیگری مهم است. بنابراین پروژه هنوز در حال انجام است. اما من هنوز این کار را انجام نمی دهم. احساس ناراحتی نمی‌کنم یا انگار باید آنها را ترک کنم.”

در اوایل سال جاری، یک پورت برای Xbox Series X/S معرفی شد. فانتزی نهایی 16 قطعا در حال توسعه بود.

فانتزی نهایی 16 در حال حاضر برای PS5 موجود است. افزایش جزر و مد در تاریخ 18 آوریل عرضه خواهد شد و هر دو الحاقیه در کنار بازی پایه پس از انتشار برای PC در دسترس خواهند بود. در همین حال، اسکوئر انیکس همچنین قصد دارد به‌روزرسانی رایگان بازی پایه را با بسیاری از ویژگی‌های جدید و بهبود کیفیت زندگی منتشر کند. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید