Final Fantasy 16 قرار است در 22 ژوئن 2023 منتشر شود – شایعات


در هفته های اخیر شواهدی وجود دارد که تاریخ انتشار آن به زودی اعلام خواهد شد فاینال فانتزی 16. سازنده گزارش می دهد که تولید این بازی تقریباً کامل شده است و در مراسم The Game Awards در 8 دسامبر معرفی خواهد شد. تاریخ انتشار RPG مورد انتظار چقدر است؟

در توییتر، افشاگران The Snitch چیزی شبیه به یک شعر را در صفحه توییتر خود منتشر کردند. فانتزی نهایی 16 تاریخ انتشار. همانطور که توسط Insider-Gaming گزارش شده است، ذکر کریستال این است که این توییت به حق رای دادن محبوب Square Enix اشاره می کند، به نظر می رسد به “22 خرید شن” و “6 کشور تقسیم شده” اشاره دارد.تا تاریخ و ماه انتشار بازی – این به 22 ژوئن ترجمه می شود. Square Enix رسما ارائه کرده است. فانتزی نهایی 16 این یک پنجره راه اندازی تابستانی است و ژوئن قطعاً در آن قرار می گیرد.

اخیرا اعلام شد که فانتزی نهایی 16 تهیه کننده Naoki Yoshida با یک “ارائه زنده بسیار ویژه” در The Game Awards شرکت خواهد کرد. این بازی اخیراً در برزیل نیز رتبه بندی شده است که نشان می دهد تاریخ انتشار آن در افق است.

اسکوئر انیکس همچنین تایید کرد که قصد دارد نسخه ی نمایشی بازی را کمی قبل از عرضه آغاز کند، اما باید دید که آیا اطلاعات جدیدی به زودی ارائه می شود یا خیر.

فانتزی نهایی 16 برای PS5 در حال توسعه است. کنسول انحصاری حداقل 6 ماه پس از راه اندازی.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید