Final Fantasy 16: Rising Tide دارای 10 ساعت زمان پخش است و ممکن است شامل DLC روی رایانه شخصی باشد.


و پژواک های افتادگان در دسترس برای فانتزی نهایی 16Square Enix در حال کار بر روی دومین DLC پولی بازی است – افزایش جزر و مد. همانطور که در تریلر اخیر دیده شد، این بازی در بهار 2024 منتشر خواهد شد و لویاتان را به عنوان یک نبرد جدید آکون نشان خواهد داد. بر اساس مصاحبه با Famitsu، DLC اول کوتاه خواهد بود، اما دومی نوید ده ساعت گیم پلی را می دهد.

در صحبت با انتشارات (ترجمه شده توسط DeepL)، پژواک های افتادگان تاکئو کوجیرائوکا، کارگردان، گفت که او درباره «راز لویاتان» صحبت می‌کند که همراه با دیگر ایکون‌ها به تصویر کشیده شده بود اما برای دهه‌ها دیده نشده بود. علاوه بر این، اقدامات جدیدی برای روح‌های قهرمان معرفی خواهد شد، از مهارت‌های «ارتدوکس» که توانایی‌ها را تقویت می‌کند تا مهارت‌هایی که «پاهای احضارکننده» را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

توسعه دهندگان همچنین در مورد نسخه PC و آنچه که امیدوارند بتوانند با DLC بازی کنند صحبت کردند. او از طرفداران خواست تا برای تاریخ اکران هر دو فیلم «کمی دیگر» صبر کنند. الزامات بعداً فاش خواهد شد، اما تهیه کننده Naoki Yoshida تأیید کرده است که SSD مورد نیاز است.

حتی با وجود تمام تنظیمات GPU، استفاده از HDD بسیار دشوار است. فانتزی نهایی 16، این یک بازی است که در آن سرعت بارگذاری مهم است. البته، ما تمام تلاش خود را برای بهینه‌سازی تا حد امکان انجام می‌دهیم، اما به تنهایی نمی‌توانیم در مورد موانع سخت‌افزاری کاری انجام دهیم، بنابراین SSD را یک امر ضروری در نظر بگیرید. مشخصات دقیق پیشنهادی در فرصتی دیگر اعلام خواهد شد. ”

فانتزی نهایی 16 در PS5 در دسترس است و دوره انحصاری در 31 دسامبر 2023 به پایان می رسد. بررسی اینجا را بررسی کنید. در مورد احتمال ادامه یا اسپین آف، یوشیدا در همان مصاحبه تایید کرد که هیچ برنامه ای برای دنباله یا اسپین آف وجود ندارد، زیرا تیم توسعه برای کار روی پروژه های دیگر منحل شده است. اما نگو هرگز.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید