DLC Final Fantasy 16: The Rising Tide جزئیات جدیدی را در PAX East در 22 مارس اعلام کرد.


دسامبر گذشته، Square Enix فانتزی نهایی 16، در اولی، پژواک های افتادگان در آن زمان سایه افتاد و بار دوم افزایش جزر و مد، با برنامه ریزی برای راه اندازی بهار 2024، و با بهار نه چندان دور، انتظار می رود جزئیات جدیدی در مورد دومی در ماه آینده به اشتراک گذاشته شود.

اسکوئر انیکس اعلام کرد، فانتزی نهایی 16 کمتر از یک ماه دیگر، پنل PAX East در تاریخ 22 مارس ساعت 8:30 صبح به وقت محلی اعلام خواهد شد. بحث پانل شامل تهیه کننده نائوکی یوشیدا، افزایش جزر و مد تاکئو کوجیرائوکا، کارگردان و مایکل کریستوفر کوجی فاکس، مدیر محلی سازی، در مورد توسعه آینده صحبت خواهند کرد.

باید دید بحث‌های آنها دقیقاً شامل چه مواردی می‌شود، آیا می‌توانیم منتظر جزئیات جدید خاصی در مورد این گسترش باشیم و چه زمانی منتشر می‌شود، اما با توجه به پنجره انتشار بهار 2024، می‌توان حدس زد که اواخر مارس زمان خوبی باشد. در مورد گسترش با جزئیات صحبت کنیم. دانلود مطالب.

افزایش جزر و مد تریلر اعلامی دسامبر نشان داد که بازیکنان در قالب Mysidia (نامی آشنا برای طرفداران سری) به مکان جدیدی سفر خواهند کرد، در حالی که Akon Leviathan سرانجام در داستان گنجانده خواهد شد. آقای کوجیرائوکا، که در بالا ذکر شد، قبلاً به شرح زیر اعتراف کرده است. افزایش جزر و مد 10 ساعت می شود.

فانتزی نهایی 16 همچنین برای PS5 موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید. نسخه PC نیز در دست توسعه است و اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که یک بازی اکشن برای Xbox Series X/S نیز در دست توسعه است.

در همین حال، فاینال فانتزی من هم یک طرفدار دارم معکوس فاینال فانتزی 7 قرار است در 29 فوریه برای PS5 عرضه شود. نقد و بررسی ما از این بازی را اینجا بخوانید. ما به آن امتیاز 10/10 دادیم و آن را یکی از بهترین بازی‌های موجود دانستیم. فاینال فانتزی بازی ها تا الان

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید