فاینال فانتزی 16 “داستان عالی” را روایت می کند و “اشتباهات فاینال فانتزی 15” را مرتکب نمی شود.


انتظارات ازفانتزی نهایی 16نه فقط به دلیل نو بودن، بلکه بسیار گران استفاینال فانتزینه فقط بازی هاآخروقتی یک بازی اصلی جدید در سری محبوب را به دست آوردیم، همه چیز طبق برنامه پیش نرفت. چیزهای زیادی برای دوست داشتن و لذت بردن وجود دارد،فانتزی نهایی 15،این بازی دارای مشکلات جدی است، از جمله یک داستان درهم شکسته که نکات مهم داستانی و سرنخ‌های روایی را به جا می‌گذارد و آن را به یک پروژه چند رسانه‌ای واگذار می‌کند.

با این حال، این مورد نیست اگرفاینال فانتزی 16.در مصاحبه اخیر با Easy Allies گفت.فانتزی نهایی 16تهیه کننده نائوکی یوشیدا گفت که تیم توسعه اکشن RPG آینده توجه ویژه ای به نگاه کردن به گذشته داشته است:فانتزی نهایی 15و ما اقداماتی را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که اشتباهات قبلی خود را مرتکب نمی شویم. به گفته یوشیدافانتزی نهایی 16من “داستان کامل” را می گویم.

“این فقط نیست فانتزی نهایی 16اما برای کل Creative Division III، شعار ما این است که پروژه را سیاه نگه داریم در حالی که بازی‌هایی می‌سازیم که توسعه‌دهندگان بتوانند از انجام آن لذت ببرند.» “و چون فانتزی نهایی 16 این فقط یک پروژه انفرادی نیست، بلکه به عنوان یک سریال است که شما دارید. 1 به 15همانطور که روی توسعه کار می کنید، باید به گذشته نگاه کنید و باید به آنچه اخیراً در حال وقوع است نگاه کنید. فانتزی نهایی 15، ببینیم چه کار درست و چه غلط کردند.

“خیلی چیزها بود که مردم از آنها لذت می بردند، فانتزی نهایی 16، برخی از این ناراحتند که این داستان کامل نبود، یا اینکه به آنها وعده های خاصی داده شده بود اما در نهایت لغو شد. فانتزی نهایی 16 – انگار قرار بود از اول تا آخر داستان را کامل تعریف کنیم و اشتباهات مشابه را مرتکب نشویم. 15 پایین و نه فقط یک داستان از ابتدا تا انتها، بلکه داستانی داشته باشید که با انواع بازیکنان (بازیکنان مسن‌تر مثل من، بلکه بازیکنان جوان‌تر) که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را بفهمند و درک کنند، طنین‌انداز باشد. باید یکی باشد. سرگرم کننده “

هزاران فیلم گیم پلی جدید و داستان و جزئیات گیم پلیفانتزی نهایی 16برخی از آنها اخیراً به لطف برداشت های عملی جدید ظاهر شده اند، و می توانید همه آنها را در اینجا بررسی کنید.

فانتزی نهایی 16قرار است در تاریخ ۲۲ ژوئن به طور انحصاری برای PS5 عرضه شود. چند هفته قبل از راه‌اندازی یک نسخه نمایشی نیز در دسترس خواهد بود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا پیشرفت خود را تا این لحظه در بازی کامل ادامه دهند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *