Final Fantasy 16 – Square Enix به دنبال بازخورد طرفداران برای توسعه آینده است


اسکوئر انیکس فانتزی نهایی 16 یک ماه پیش برای PS5 منتشر شد و در هفته اول بیش از 3 میلیون نسخه فروخت.فروش اولیه با تاخیر فانتزی نهایی 15 و بازسازی فاینال فانتزی 7، اما ناشر فکر می کند که با توجه به پایه نصب فعلی PS5، آنها هنوز “بسیار قوی” هستند.

تولیدکنندگان نائوکی یوشیدا و اسکوئر انیکس در حال بررسی «گزینه‌های» محتوای جدید هستند، اما دومی در حال حاضر به آینده نگاه می‌کند. ما یک نظرسنجی در مورد آن منتشر کرده ایم. فانتزی نهایی 16 بازیکنان ژاپنی تا 6 آگوست بازخورد دریافت می کنند (شناسه Square Enix برای شرکت لازم است). برای توسعه آینده در اختیار توسعه دهنده قرار می گیرد.

توجه داشته باشید که این لزوما به این معنی نیست که عناوین اصلی جدید در حال توسعه هستند.اسکوئر انیکس ممکن است فقط در حال سنجش واکنش به اتفاقات بعدی باشد فانتزی نهایی 16 قبل از تصمیم گیری در مورد پروژه بعدی خود ما هنوز نمی دانیم چه شکلی خواهد داشت.

طرفداران باید به زودی منتظر چیزهای زیادی باشند. فاینال فانتزی 7 معکوس اوایل سال 2024 برای PS5 منتشر خواهد شد.بازسازی از فانتزی نهایی 9 و Final Fantasy 10 نیز در حال توسعه هستند و یک ریمستر نیز در دست توسعه است. تاکتیک های فانتزی نهایی.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *