Final Fantasy 16 – Square Enix گزینه هایی را برای DLC در نظر می گیرد


فاینال فانتزیکارگردانی دنباله ها و الحاقات به عنوان یک سریال غیر معمول نیست،فانتزی نهایی 16حفظ سنتی که مدتی است در هوا معلق مانده است. سازندگان بارها ادعا کرده‌اند که این بازی به‌عنوان یک داستان منحصربه‌فرد و مستقل با پایانی مشخص و مشخص نوشته و ساخته شده است، اما قبل از عرضه، نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده این بازی گفت: همچنین گفت که اسکوئر انیکس کار روی توسعه را در نظر خواهد گرفت. DLC برای این کار. اکشن RPG اگر شهرت بازیکنان خوب باشد.

البته، (در بیشتر موارد) مورد استقبال جهانی قرار گرفته است، اما با توجه به اینکه در زمان عرضه بیش از 3 میلیون دستگاه فروخت،فانتزی نهایی 16شروعی عالی با در نظر گرفتن این موضوع، به نظر می رسد که ما بالاخره شروع به بررسی DLC کرده ایم.

در مصاحبه اخیر با GamerBraves، وقتی از DLC احتمالی پرسیده شد،فانتزی نهایی 16،تهیه کننده نائوکی یوشیدا گفت که تیم توسعه از نیاز به محتوای جدید بیشتر در دنیای Valistia آگاه است و اسکوئر انیکس “گزینه هایی را در نظر می گیرد” و قصد دارد برخی اخبار را “در آینده نزدیک” منتشر کند. من گفتم این کار را انجام خواهم داد. دوست دارم تحویل بدهم

“واردفانتزی نهایی 16چیزی که ما می‌خواستیم بسازیم یک داستان کامل بود که می‌توانید از ابتدا تا انتها بدون DLC از آن 100% لذت ببرید و فکر می‌کنم ما توانستیم این کار را انجام دهیم.» “اما اکنون ما از بازیکنانی که بازی را انجام داده‌اند بازخورد دریافت می‌کنیم و می‌دانیم که بسیاری از بازیکنان می‌خواهند چیزهای بیشتری ببینند. و ما این را می‌دانیم و آن را درک می‌کنیم. برای خودمان، این را می‌پذیریم و سپس به فکر خودمان هستیم. گزینه های آینده بنابراین امیدوارم در آینده نزدیک بتوانم چیزی را به شما پیشنهاد دهم. “

در حال حاضر، در نسخه PC،فانتزی نهایی 16همچنین در حال توسعه است، بنابراین باید دید چقدر طول می کشد تا DLC منتشر شود، به خصوص با توجه به اینکه توسعه هنوز شروع نشده است یا در بهترین حالت در مراحل اولیه است.

فانتزی نهایی 16برای PS5 موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *