Final Fantasy 16 – گیم پلی خام، فروشندگان، نبردهای جدید Eikon و موارد دیگر


فانتزی نهایی 16 تریلر جدیدی در PAX East 2023 دریافت کرد که Valisthea و دیگر فیلم‌های داستانی و رزمی را به نمایش می‌گذارد. البته این همه ماجرا نیست. اسکوئر انیکس همچنین گیم پلی خامی را فاش کرد و حالت های 4K و نرخ فریم بازی و یکی از مناطق اصلی را برجسته کرد. 30:20 و 1:00:15 را در زیر ببینید.

با گشت و گذار در بازار، فروشندگان مختلفی از جمله فروشندگان اسلحه و آهنگرهایی را خواهید دید که آنها را ارتقا می دهند. همچنین یک سنگ آرته برای دسترسی به سالن فضیلت، یک منطقه آموزشی وجود دارد. حالت بازی برای پخش مجدد مراحل قبلی و کسب امتیاز بالا. Stage Replay به شما امکان می دهد یک سطح را با سطح فعلی خود دوباره مشاهده کنید.

فیلم‌های بعدی کلایو، توگال و جیل را در حال نبرد با پلنگ طوفانی نشان می‌دهد و یکی از لوازم جانبی پشتیبانی به موقع در عمل دیده می‌شود. نبرد Eikon حتی پیچیده‌تر است، زیرا Ifrit با Typhon و Titan می‌جنگد. برخی شامل موجودیت هایی مانند Titan Lost و Eikon of Fire هستند که دومی به عنوان صحنه تیراندازی بازی می شود.

فانتزی نهایی 16 نسخه PS5 در 22 ژوئن منتشر خواهد شد. دموها دو هفته قبل از انتشار در دسترس خواهند بود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید