final fantasy 16

Final Fantasy 16 توسط ESRB برای بزرگسالان 17 سال به بالا تعیین شده است.


اسکوئر انیکس بانک را خراب نمی کند فانتزی نهایی 16 یک بازی نقش آفرینی تاریک تر و بالغ تر از نسخه قبلی خود. هیئت رده‌بندی نرم‌افزار سرگرمی (ESRB) این عنوان را به‌عنوان بزرگسال برای سنین بالای 17 سال به‌دلیل «خون و کله پاچه، برهنگی جزئی، موضوعات جنسی، زبان تند» و البته «خشونت» رتبه‌بندی کرده است.

رتبه‌بندی‌ها جزئیات جدیدی مانند مبارزه‌ی قهرمان داستان با ترول‌ها و اورک‌ها را ارائه می‌دهند. همچنین “حملات سینمایی” یا حرکات پایانی وجود دارد که با فشار دادن دکمه های روی صفحه نمایش انجام می شود. علاوه بر اثرات پاشش خون در طول نبرد، کات سین‌ها خشونت بسیار وحشتناکی را نشان می‌دهند که دست‌های شخصیت‌ها قطع می‌شود، گلویشان بریده می‌شود، و بازجو به شانه زندانی ضربه می‌زند و می‌چرخاند.

در مجموع، اگر این را برای یک کودک می‌خرید، یا اگر تازه وارد این سطح هستید، باید به خاطر داشته باشید. فاینال فانتزی بازی فانتزی نهایی 16 این بازی در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۲۳ برای PS5 منتشر خواهد شد. می توانید آخرین تریلر را در اینجا مشاهده کنید. در اینجا درباره همراهان (مانند سگ کلایو، تورگال) و توانایی های ایکان بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha