Final Fantasy 16 – Prologue، Rosalis، Battle Of Fafnir، Exploration و موارد دیگر در گیم پلی جدید آشکار شد.


پیش نمایش جدیدی از Square Enix منتشر شد فانتزی نهایی 16 1 ماه تا انتشار جهانی این ها بر اساس سه ساعت اول هستند و پیش درآمد، گذشته کلایو و باس فایت ها را به نمایش می گذارند. زیر را ببینید، با حسن نیت از Gematsu.

پیش درآمد کلایو را در بزرگسالی دنبال می کند و نبردی بین تایتان ها و شیوا رخ می دهد. قبل از فلاش بک های نوجوانانه کلایو در روزالیس، مقدار زیادی فحاشی و غرور وجود دارد. بازیکنان برای یادگیری مبارزات (قابل پرش) به آموزش نگهبانان می روند و به همراه دوست دوران کودکی اش جیل با جاشوا، فرمانروای ققنوس آشنا می شوند.

پدر کلایو، آرشیدوک الوین از روزالیس، نیز ظاهر می شود و به بازیکنان اجازه می دهد منطقه را کاوش کنند. بازیکن در نهایت به همراه سر وید و سر تایلر به عنوان متحدین به Sillwind Swamp سفر می کند تا با Morbol مبارزه کند. سیستم Active Time Lore بازیکنان را در مورد شخصیت ها و روابط آنها به روز نگه می دارد.

البته پس از اتمام ماموریت، روزالیس مورد حمله قرار می گیرد. جاشوا سعی می کند با الوین فرار کند، اما الوین مورد خیانت قرار می گیرد و کشته می شود و ققنوس ظاهر می شود. Ifrit با Clive از خواب بیدار می شود، جایی که یک نبرد تیراندازی em-up (کنترل ققنوس) اتفاق می افتد. یک تراژدی رخ می دهد و داستان به امروز باز می گردد.

البته کلایو متوجه می شود که غالب شیوا جیل است. پس از مبارزه با تیامات، یکی از اعضای گروهش، این دو توسط سیدولفوس تلامون نجات می یابند. پا به لانه خود می گذارند. آهنگرهای آرته استون و لیدی شارون (که تجهیزات جدید می فروشد) در آنجا منتظر هستند. سید، کلایو و تورگال سپس به گریت وود می روند تا در نهایت با فافنیر در شمال مبارزه کنند.

نسخه ی نمایشی در این مرحله به پایان رسید، اما تصور کلی خوب است (باگ های بسیار کمی).آخر فانتزی 16 در تاریخ 22 ژوئن برای PS5 عرضه می شود، با نسخه ی نمایشی آن حدود دو هفته قبل برای همه بازیکنان. لطفا تا آن زمان صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید