سازندگان Final Fantasy 16 می خواهند یک بازی Final Fantasy Tactics جدید بسازند


امکان ریمستر تاکتیک های فانتزی نهایی چند سالی است که شایعات به گوش می رسد و ما هنوز هیچ خبری رسمی در مورد وجود یا عدم وجود آن دریافت نکرده ایم. فانتزی نهایی 16 تهیه کننده نائوکی یوشیدا نیز کارگردان و تهیه کننده این اثر است. فانتزی نهایی 14 – حداقل نشان دادید که علاقه مند به دیدن آن هستید. تاکتیک های فانتزی نهایی بازگردانده شود.

در مصاحبه اخیر با TheGamer، تاکتیک ها اسپین آف از فانتزی نهایی 16آقای یوشیدا گفت: FF16 او اضافه کرد که اگرچه تنظیمات و مکانیک های اصلی خود را به خوبی برای یک بازی تاکتیکی مناسب نمی دانند، مجموعه به طور کلی با این ژانر مطابقت دارد و “احتمالاً زمان یک بازی جدید فرا رسیده است.” تاکتیک ها یک بازی ساخته شده است.

یوشیدا گفت: “چگونه می توانیم مبارزه آکن و آکون را به این سبک انجام دهیم؟” “اگر من Eikon داشته باشم، Eikon چند مربع دارد؟ همچنین افراد زیادی وجود دارند، پس زمان انتظار در این بین چقدر است؟ … اما این سریال خودش را به این نوع داستان سرایی می دهد، و من نیز Tactics را دوست داریم. شاید. وقت آن است که چیز جدیدی داشته باشیم.”

تاکتیک های فانتزی نهایی ریمستر اولین بار در سال 2021 در GeForce Now درز کرد و در میان لیست عظیمی از عناوین منتشر نشده مشاهده شد. به نظر می رسید در فوریه گذشته، روزنامه نگار جیسون شرایر وجود این بازی را دوباره تایید کرد، اما در اواخر همان سال… تاکتیک های فانتزی نهایی یاسومی ماتسونو، خالق این سریال گفت: «در حال حاضر برنامه‌ای برای احیای سریال وجود ندارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید