تهیه‌کننده Final Fantasy 16 می‌گوید که Square Enix ممکن است ورودی‌های شماره‌دار را حذف کند


اسکوئر انیکس فانتزی نهایی 16 ماه آینده منتشر می شود و تبلیغات زیادی ایجاد می کند. همه اینها به لطف آقای نائوکی یوشیدا است. فانتزی نهایی 14 شهرتی که به عنوان یک سازنده RPG اکشن عمل می کند. سه ساعت اول برداشت های مختلفی را نشان می دهد، احتمالاً نسخه ی نمایشی ماه آینده منتشر می شود.

با این حال، یوشیدا موضوع دیگری اما جالب را با GQ مطرح کرد – حذف ارقام آینده فاینال فانتزی بازی بازیکنان زیادی در این مسابقه حضور خواهند داشت و آنها این مسابقه را مانند یک کتاب کمیک خواهند دید که باید از ابتدا آن را بخوانند تا بفهمند چه خبر است. نیازی به بازی بقیه عناوین نیست.

آیا این بدان معناست که Square Enix ممکن است شماره گذاری ورودی های آینده را متوقف کند؟ یوشیدا می گوید هنوز نه، اما در حال بحث است. “این در واقع همان چیزی است که من با مدیران ارشد صحبت کرده ام. شاید زمان آن رسیده است که اعداد را از عنوان حذف کنیم.

“مثلا تو فانتزی نهایی 14. وقتی بازیکن جدیدی وارد می شود، مثل این است که «یک دقیقه صبر کن، چرا باید بازی کنم؟ فانتزی نهایی 14 اگر 16 بیرون آمده است؟ چرا بهش زنگ نمیزنی بازی نهایی فانتزی آنلاین – حذف کامل اعداد درک آن را آسان تر می کند. ”

با این حال، در نهایت بستگی به این دارد که چه کسی دنباله‌های بعدی را بسازد. “به نحوی فانتزی نهایی 17 از نو فانتزی نهایی 18 اینکه آیا باید عددی وجود داشته باشد یا نه، به سازنده بازی یا مسئول برندسازی بستگی دارد، بنابراین مشکل آنهاست، نه ما. ”

فانتزی نهایی 16 در 22 ژوئن برای PS5 منتشر خواهد شد و حداقل به مدت شش ماه در انحصار کنسول خواهد بود. Yoshida علاقه خود را به نسخه PC ابراز کرده است، اما بلافاصله پس از پایان دوره انحصاری در دسترس نخواهد بود. در مورد دموی PS5، تقریباً دو هفته قبل از انتشار جهانی در دسترس خواهد بود. مثل همیشه منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید