تهیه‌کننده Final Fantasy 16 می‌گوید نسخه رایانه شخصی در مراحل نهایی بهینه‌سازی است و ممکن است یک نسخه نمایشی دریافت کند.


سومین واحد تجاری خلاقانه Square Enix است فانتزی نهایی 16 DLC بعدی پولی است افزایش جزر و مد، این بهار. با این حال، روی نسخه PC نیز کار می کند. تاریخ انتشار اعلام نشده است، اما تهیه کننده Naoki Yoshida به Game Informer گفت که بازی در “مراحل نهایی بهینه سازی” است.

وی از طریق مترجم گفت: با توجه به وضعیت فعلی توسعه، در تلاش هستیم تا مراحل نهایی بهینه سازی را مشخص کنیم. به نظر می رسد مشخصات آن سنگین است، بنابراین اگر می خواهید آن را اجرا کنید، مراقب باشید. ما هنوز در تلاشیم تا بفهمیم چه زمانی می‌توانیم نسخه رایانه شخصی را منتشر کنیم، زیرا ممکن است به سیستم مورد نیاز رایانه و مشخصات مورد نیاز بازیکنان بستگی داشته باشد. [the PC specifications] به نظر می رسد کمی بالاتر است.

مایلیم به شما زمان بیشتری بدهیم تا بگویید چه زمانی منتشر می‌شود و چه زمانی می‌توانیم اعلام کنیم.» با این حال، توسعه‌دهنده نیازهای سخت‌افزاری را از قبل اعلام می‌کند و یک نسخه نمایشی برای کمک بیشتر به بازیکنان رایانه شخصی ارائه می‌کند. این امکان وجود دارد.

“برای این منظور، ما همچنین در حال برنامه ریزی برای انتشار نسخه ی نمایشی برای PC هستیم. باز هم نمی توانم جزئیات زیادی در مورد زمان عرضه آن وارد کنم. فکر می کنم ما در موقعیت بهتری برای ساخت یک نسخه خواهیم بود. اعلام بهتر با گذشت زمان. اما یک چیز مسلم است: این اتفاق در آینده ای نه چندان دور رخ خواهد داد. کمتر از یک سال، کمتر از دو سال و احتمالا کمتر از آن طول می کشد، پس منتظر آن باشید. لطفا با ما همراه باشید.»

نسخه PC فانتزی نهایی 16 به طور رسمی در سپتامبر 2023 وارد توسعه شد.ممکن است بعداً منتشر شود زیرا ممکن است همه DLC ها گنجانده شوند. افزایش جزر و مد. در مورد آینده، یوشیدا هشدار می دهد که هیچ برنامه ای برای دنباله یا اسپین آف وجود ندارد و احتمال DLC بیشتر «صفر نیست»، اما طرفداران نباید انتظار بیشتری داشته باشند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. بررسی ما از نسخه PS5 را اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید