final fantasy 16

تهیه‌کننده Final Fantasy 16 به گزارش‌های نسخه رایانه شخصی می‌پردازد


فانتزی نهایی 16 یکی از مورد انتظارترین عناوین PS5 سال است. این عنوان که در 22 ژوئن منتشر شد، عنوان اصلی بعدی این سری است و با توجه به آن، سر و صدای زیادی دارد. فانتزی نهایی 14 نائوکی یوشیدا به عنوان تهیه کننده نقش خواهد داشت. با این حال، علی‌رغم تمام بازاریابی‌هایی که به انحصار PS5 اشاره می‌کنند، برخی نشانه‌ها (و شایعات) وجود دارد که نشان می‌دهد این کنسول برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

اخیراً، تبلیغی در نوامبر 2022 برای پلی استیشن نشان داد که اکشن-RPG به مدت شش ماه انحصاری کنسول خواهد بود. یوشیدا به تبلیغات مورد بحث اشاره ای نکرد، اما تمام صحبت ها در مورد نسخه رایانه شخصی در سایت پخش ژاپنی نیکونیکو (ترجمه شده توسط Genki_JPN در توییتر) را ذکر کرد.

“هیچ کس چیزی در مورد انتشار PC نگفته است. چرا انتشار PC با 6 ماه تاخیر؟ نگران نباشید و یک PS5 بخرید! (می خندد) ببخشید زیاده روی کردم. تمام تلاشم را می کنم لطفا منتظر باشید.”

این یک موقعیت غبطه‌انگیز است، مخصوصاً از اولین تریلر رونمایی فانتزی نهایی 16 ما آن را به PS5 و PC نشان دادیم (قبل از اینکه کشیده شود و دوباره آپلود شود). مثل همیشه، باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم، پس با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha