فاینال فانتزی 16 پیش فروش The Chase Behind Final Fantasy 15 – شایعات


Square Enix برنامه های زیادی برای این ماه دارد. فانتزی نهایی 16 برای PS5 منتشر شد. به‌عنوان مسلماً بزرگ‌ترین بازی این سری، یک نسخه نمایشی ارائه شده است تا نشان دهد به زودی می‌تواند در لیست اخیراً کشف‌شده حذف شود. با این حال، حتی با تمرکز بر دنباله اصلی بعدی سری، فاینال فانتزی 7 معکوس به روز رسانی شروع شده است.

دلایل مختلفی وجود دارد، از اعلام احتمالی در نمایشگاه Summer Game Fest در 8 ژوئن تا شروع زودهنگام چرخه هایپ. در هر صورت عمران خان روزنامه نگار گفت که Square Enix فانتزی نهایی 16.

طبق گزارش ها، اعداد در حال کاهش است فانتزی نهایی 15، حتی اگر دنباله روی پلتفرم های کمتری عرضه شود. نیازی به نگرانی نیست، خان حدس می‌زند که این روزها اوضاع بیشتر به این شکل است. فاینال فانتزی 7 معکوس جزئیات ممکن است این باشد که ناشر بخواهد «فصل بعدی را به مردم یادآوری کند». فانتزی نهایی 7 بازسازی با توجه به وجود سه گانه، ما بیشتر از زمان برنامه ریزی شده برای بازاریابی وقت می گیریم. ” زمان نشان خواهد داد.

فاینال فانتزی 7 معکوس تاریخ انتشار PS5 به جز زمستان 2023 که قبلا اعلام شده بود وجود ندارد. تهیه کننده یوشینوری کیتاسه گفت که توسعه طبق برنامه پیش می رود و اسکوئر انیکس در حال کار برای نهایی کردن تاریخ انتشار است.با توجه به فانتزی نهایی 16، در 22 ژوئن برای PS5 عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر به این ویژگی مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید