نسخه PC Final Fantasy 16 رسما در دست توسعه است


فانتزی نهایی 16 این دو DLC پولی ارائه می دهد، اما این همه ماجرا نیست. در جریان پنل Voices of Valisthea در PAX West 2023، تهیه کننده Naoki Yoshida رسما اعلام کرد که نسخه PC در حال توسعه است.

با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان خواهان نسخه PC بودند، آقای یوشیدا گفت: “من از این فرصت استفاده می کنم و به طور رسمی اعلام می کنم که توسعه نسخه PC در حال حاضر در حال انجام است.” طرفداران می توانند منتظر اطلاعات بیشتر در مورد آن و DLC پولی باشند که برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

نسخه رایانه شخصی بازی RPG که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، شاید کمترین تعجب آور باشد. فانتزی نهایی 16 دارای یک انحصار شش ماهه بر روی PS5 است و یوشیدا تمایل خود را برای انتشار آن بر روی رایانه شخصی ابراز کرده است. البته تیم همچنین تایید کرد که بعد از عرضه PS5 با دقت کار می کنند و عجله ای در کار نیست.

اعلام نسخه PC فانتزی نهایی 16 فروش. اگرچه در هفته اول بیش از 3 میلیون نسخه فروخت، اما اسکوئر انیکس اعلام کرد که از انتظارات فروش “بالا” خود کوتاهی کرده است. در حالی که این شرکت برنامه‌های خود را برای افزایش فروش به کاربران جدید PS5 اعلام کرد، یک چرخش سریع‌تر برای نسخه PC نیز ممکن است کمک کند. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *