Final Fantasy 16 – اعضای مهمانی، تورگال و حالت‌های داستان محور در تریلر جدید معرفی شدند


Square Enix چندین تریلر جدید منتشر کرده است فانتزی نهایی 16، جنبه های متعددی از اکشن RPG آینده را برجسته می کند. برخی از فیلم‌های قدیمی استفاده می‌کنند، در حالی که برخی دیگر گیم‌پلی جدیدی را ارائه می‌کنند و نحوه مشارکت اعضای حزب در مبارزه، نقش توگار و موارد دیگر را نشان می‌دهند. آنها را در زیر بررسی کنید.

بازیکن در طول داستان کلایو راسفیلد را کنترل می کند، اما شخصیت های دیگری مانند Cidolfus Telamon و Jill Warrick به او کمک می کنند. Cidolfus از جادوی تندر برای کوبیدن دشمنان استفاده می کند و جیل پرتابه های یخی را برای ساختن موانعی که به تانک ها آسیب می زند شلیک می کند. توگار، همدم گرگ کلایو، می تواند در حین نبرد دستوراتی صادر کند، سلامتی را بازیابی کند و حملاتی را علیه دشمنان با هم ترکیب کند.

حالت متمرکز بر داستان یکی از دو حالت موجود از ابتدا است. دسترسی به لوازم جانبی به موقع را فراهم می کند، زمان را کاهش می دهد و با فشار دادن یک دکمه، ترکیب ها و توانایی های ویژه را فعال می کند. به اندازه کافی عجیب، این لوازم جانبی اسلات تجهیزات را اشغال می کنند، بنابراین استفاده از آنها معاوضه هایی دارد.

فانتزی نهایی 16 نسخه PS5 در 22 ژوئن منتشر خواهد شد. در 11 ژوئن یک مراسم جشن پیش از راه اندازی، احتمالاً با یک نسخه نمایشی رایگان برگزار خواهد شد. لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید