به گفته تهیه کننده، فاینال فانتزی 16 یک بازی یکباره و بدون برنامه ریزی DLC است


فانتزی نهایی 16 این احتمالاً بزرگترین عرضه اسکوئر انیکس در سال های اخیر است، هم از نظر تبلیغات و هم از نظر مقیاس. با این حال، هیروشی تاکای کارگردان و نائوکی یوشیدا، تهیه کننده، تجربه زیادی در پشتیبانی پس از عرضه دارند (نگاه کنید به: فانتزی نهایی 14) و هیچ برنامه DLC برای عناوین بعدی PS5 وجود ندارد.

“این یک بازی یکباره است. ما از بازیکنان می خواهیم که بهای تمام شده را برای این تجربه بپردازند، بنابراین ما می خواهیم که تجربه به خوبی چیزی باشد که آنها می پردازند، و ما می خواهیم که به همان خوبی یا بهتر از آنچه پرداخت کرده اند باشد.” ما می خواهیم که شما از آن راضی باشید و بیشتر از آن،” یوشیدا به Game Informer گفت.

این بدان معنا نیست که تیم به هیچ وجه به Valistia باز نخواهد گشت، اما آنها سعی می کنند ابتدا علاقه هواداران را بسنجند. نمی‌دانم مردم عاشق والیستر می‌شوند، عاشق داستان کلایو می‌شوند و می‌خواهند جهان و شخصیت‌های بیشتری را ببینند.

بنابراین ما همیشه می‌خواهیم به DLCها یا اسپین‌آف‌ها یا چیزهایی نگاه کنیم که به بازیکنان اجازه می‌دهد بیشتر در مورد بازی بدانند، اما قبل از هر چیز، ما می‌خواهیم Varistea و Clive واقعاً بازیکنان بیشتری را در سراسر جهان ببینند، و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که آنچه می خواهیم بگیریم.» این تصمیم. “

آیا در خارج از بازی های ویدیویی، هیچ گونه پیوند بالقوه ای وجود دارد؟ kingsglaiveیک فیلم سی جی که پیش درآمدی برای . فانتزی نهایی 15آقای تکایی هم گفت که چنین طرحی وجود ندارد.ممکن است بعدا تغییر کند، اما بهتر است درمان شود فانتزی نهایی 16 تیم می‌خواهد از انجام اشتباه مشابه اجتناب کند، بنابراین به عنوان یک “داستان کامل” فانتزی نهایی 15.

فانتزی نهایی 16 قرار است در 22 ژوئن برای PS5 منتشر شود، اما ما یک نسخه ی نمایشی را ارائه خواهیم داد که چند ساعت از دو هفته قبل به طول می انجامد تا پیشرفت را ادامه دهد. در ضمن، آخرین جزئیات و گیم پلی بازی را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید