بازی Final Fantasy 16 رسما طلایی شد


بدون تاخیرفانتزی نهایی 16،بنابراین اگر منتظر انتشار اکشن-RPG در ماه ژوئن بوده‌اید، می‌توانید عرق کردن را متوقف کنید. تیم سازنده آن مدتی است که می گویند این بازی در مراحل پایانی تولید است و اکنون به نظر می رسد که از خط پایان عبور کرده است.

Square Enix اخیراً در توییتر اعلام کرد:فانتزی نهایی 16من طلا گرفتم این بدان معنی است که توسعه عمده تکمیل شده است و نسخه اصلی آماده ارسال و چاپ روی دیسک برای فروش است. تیم سازنده احتمالاً به کار بر روی بازی ادامه خواهد داد تا در هفته‌های آینده آن را اصلاح کند، اما همه اینها به صورت پچ‌های پیش از عرضه یا روز اول ارائه خواهند شد.

اخیرا Square Enixفانتزی نهایی 16،جهان و گیم پلی اکتشافی خود را معرفی می کند. یک پنل طولانی در PAX East همچنین تصاویر گیم پلی بیشتری از نبردها، مبارزات و موارد دیگر Eikon را به نمایش گذاشت.

فانتزی نهایی 16قرار است در 22 ژوئن برای PS5 منتشر شود. حدود دو هفته قبل از انتشار نسخه ی نمایشی منتشر شد که به بازیکنان این امکان را می داد تا اطلاعات ذخیره شده خود را به بازی کامل منتقل کنند. اسکوئر انیکس مایل است نسخه رایانه شخصی بازی را نیز منتشر کند، اما بعید است که بلافاصله پس از نسخه PS5 منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید