کارگردان فاینال فانتزی 16 می‌خواهد آن را در اختیار «هرچه بیشتر مردم» قرار دهد.


اسکوئر انیکس فانتزی نهایی 16 این یک بازی RPG اکشن است که اخیرا اولین سالگرد خود را جشن گرفت و می‌توان آن را روی PS5 بازی کرد. این سفر بسیار طولانی بوده است، از جمله انتشار دو DLC پولی. پژواک های افتادگان و افزایش جزر و مدکارگردان هیروشی تاکای بار دیگر تاکید کرد که توسعه دهندگان “سخت کار” روی نسخه PC هستند.

اما وی افزود: “ما فانتزی نهایی 16 “ما مطمئن می شویم که تا حد امکان افراد زیادی می توانند آن را بازی کنند، بنابراین برای آن نیز منتظر بمانید، این می تواند به معنای عرضه احتمالی Xbox Series X/S باشد (که نائوکی یوشیدا قبلاً به آن اشاره کرده بود) آیا شما این کار را انجام می دهید؟ آیا این یک نسخه Game Pass خواهد بود، حتی اگر فقط نسخه PC باشد؟ زمان مشخص خواهد کرد، اما ممکن است آنقدرها هم دور از ذهن نباشد.

علیرغم نظرات مثبت منتقدان، تاکاشی کیریو، رئیس Square Enix اشاره کرد که فروش عنوان پس از انتشار کاهش یافت و به اهداف ناشر نرسید. انتشار Game Pass می‌تواند به جبران هزینه‌های توسعه کمک کند، و در حالی که مبلغ واقعی ناشناخته است، یوشیدا متعجب است که Square Enix به تیم توسعه‌دهنده اجازه داده «این مقدار پول» را خرج کند. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید. در حالی که در آن هستید، بررسی ما از بازی پایه را نیز بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید