توسعه دهندگان Final Fantasy 16 پس از بازخورد رابط کاربری خود را تغییر دادند، اما بعداً برگردانده شدند


فانتزی نهایی 16 تهیه کننده نائوکی یوشیدا با بازخورد بیگانه نیست. فانتزی نهایی 14. زمانی که بازی اکشن RPG برای اولین بار رونمایی شد، این نظر در مورد رابط کاربری وجود داشت که “شبیه یک بازی مبارزه ای است”.

این شکایات با انتشار تریلرهای بیشتری ادامه یافت، اما یوشیدا و تیم سازنده تصمیم گرفتند تا آن را تغییر دهند.صحبت کن فاینال فانتزی در Union (رونویسی از طریق VGC) می گوید: وقتی اولین تریلر را منتشر کردیم، قطعا بازخورد شنیدیم و بازخوردهای زیادی دریافت کردیم مبنی بر اینکه مردم رابط کاربری را دیدند و فکر کردند که خیلی شبیه یک بازی مبارزه‌ای است. خیلی زیاد بود و با سبک بازی همخوانی نداشت.»

با این حال، تیم آن را تغییر داد و دید را دشوار کرد. «با شنیدن این موضوع، رابط کاربری را دوباره کار کردیم تا کمی بیشتر با سبک مطابقت داشته باشد، اما خیلی خوب با وضعیت فعلی ترکیب شد و دیدن آن دشوار شد. فانتزی نهایی 16 یک اکشن RPG است که در آن اکشن بسیار سریع است و همه چیز حرکت می کند. بنابراین لازم است این اعداد و گرافیک ها بیرون بیایند. در غیر این صورت در گرماگرم اکشن آنها را از دست خواهید داد.

“و زمانی که آنها خیلی خوب با دنیا ترکیب می شوند و خیلی خوب در جهان جا می شوند، نمی توانید آنها را ببینید و نمی توانید بفهمید که چه اتفاقی دارد می افتد. من تصمیم گرفتم به چیزها برگردم زیرا این بهترین تناسب بود و بله، اولین باری که آن را دیدم می‌دانستم که شما را شگفت‌زده خواهد کرد، اما هر چه بیشتر به آن نگاه کردم بیشتر به آن عادت کردم و متوجه خواهید شد که واقعاً با آنچه در حال وقوع است مطابقت دارد، بنابراین امیدوارم بازیکنان بیشتری بیشتر شوند. متوجه خواهند شد که هر چه بیشتر بازی کنند.”

مطمئن نیستم گزینه ای برای خاموش کردن همه اعداد آسیب ظاهر شده یا حداقل کاهش اندازه متن وجود دارد یا خیر. فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید.

فانتزی نهایی 16 در 22 ژوئن برای PS5 منتشر خواهد شد. نسخه ی نمایشی تقریباً دو هفته قبل از عرضه در دسترس خواهد بود و پیشرفت به بازی کامل ادامه خواهد یافت. باید حدود 2 ساعت طول بکشد و شروع بازی را پوشش دهد. می‌توانید گیم‌پلی بازی را اینجا ببینید یا درباره Endgame اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید