Final Fantasy 16 – جزئیات شخصیت‌های همراه، حالت‌ها، قدرت‌های نمادین و موارد دیگر


در مراسم اخیر The Game Awards، سرانجام تاریخ انتشار مورد انتظار به طور رسمی اعلام شد. فانتزی نهایی 16، از طریق یک تریلر جدید که بیشتر از دنیای بازی، مبارزات، داستان و موارد دیگر را معرفی می کند، تایید شده است.

نکته مهم این است که نحوه عملکرد شخصیت‌های همراه در بازی را واضح‌تر کرده است. این سوالی است که بسیاری از زمان معرفی بازی برای اولین بار با آن روبرو بوده اند.چه زمانی فانتزی نهایی 16 با اتخاذ رویکردی اکشن‌محورتر برای مبارزه، هیچ یک از اعضای حزب سنتی در آن حضور ندارند و بازیکن فقط می‌تواند قهرمان داستان، کلایو، را در هر لحظه کنترل کند. گفته می‌شود، در نقاط مختلف داستان، کلایو شخصیت‌های همراه دارد، اما آنها به جای اینکه مستقیماً توسط بازیکن هدایت شوند، توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

یکی از این همراهان که احتمالاً مورد علاقه طرفداران قرار می گیرد، توگال، بهترین دوست سگ وفادار کلایو است، اما ده سال بعد آن دو دوباره ملاقات کردند. ترگال به متحد کلایو در مبارزه تبدیل می شود و برخلاف دیگر شخصیت های همراه می تواند دستوراتی را صادر کند. تورگال نه تنها می تواند به دشمنان حمله کند، بلکه می تواند زخم های کلایو را نیز التیام بخشد.

یکی دیگر از شخصیت‌های همراه جدید که فاش شد، سیدولفوس تلامون است که دوستانش با نام سید می‌شناسند. فاینال فانتزی بدون سید هم میشه بازی کرد؟ سید یک سرباز یاغی است که برای بهبود زندگی جادوگران تحت آزار و اذیت، دانشمندی که با آکون لامو مرتبط است و یک Dominant to boot مبارزه می کند.

در همین حال، اسکوئر انیکس جزئیاتی را برای دو حالت مختلف بازی نیز ارائه کرده است، که باعث شده بازی هم برای کهنه‌کاران بازی‌های اکشن و هم کسانی که می‌خواهند بیشتر روی داستان تمرکز کنند، پاسخگو باشد. یک حالت داستان محور وجود دارد که در آن کلایو می تواند به طور خودکار برخی از حملات را دور بزند و با فشار دادن یک دکمه، ترکیبات Akon را آزاد کند. از طرف دیگر، حالت متمرکز بر اکشن، کنترل کامل تمامی اکشن ها و ترکیب های رزمی را در اختیار بازیکن قرار می دهد.

علاوه بر این، یکی دیگر از مکانیک های رزمی مهم جدید نیز معرفی شد. مدتی است که آن را می شناسیم، فانتزی نهایی 16 اسکوئر انیکس به بازیکنان این امکان را می دهد که یک آکون عظیم را احضار کنند و در نبرد به آن فرمان دهند. آنها در نبردهای پویا شرکت خواهند کرد که در آن با یکدیگر برخورد خواهند کرد.”

Square Enix است فاینال فانتزی 16. آنها را در زیر بررسی کنید.

فانتزی نهایی 16 این بازی به طور انحصاری برای PS5 در تاریخ 22 ژوئن 2023 عرضه خواهد شد.

فانتزی نهایی 16

فانتزی نهایی 16
فانتزی نهایی 16
فانتزی نهایی 16نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید