Xbox Series X/S نسخه Final Fantasy 14 به اشتراک Game Pass نیاز دارد


سال 2023 در حال شکل گیری سال بزرگی برای شرکت های بزرگ است. فانتزی نهایی 14این فقط به این دلیل نیست که MMORPG قرار است پنجمین بسط را به شکل زیر دریافت کند: مسیر سحر (در تابستان منتشر شد)، اما همچنین به این دلیل که بالاخره برای Xbox Series X/S منتشر شد. نسخه بتای باز قرار است اواخر این ماه و قبل از شروع پورت در اواخر امسال آغاز شود، اما اسکوئر انیکس الزاماتی را برای این بازی به‌عنوان یک کل فاش کرده است که می‌تواند آن را در بین طرفداران نامحبوب کند.

Square Enix است فانتزی نهایی 14 نمی‌توانید آن را در Xbox Series X/S بازی کنید مگر اینکه Game Pass (چه Core، چه Standard Tier یا Ultimate) داشته باشید. با توجه به این واقعیت که بازی قبلاً به اشتراک خود نیاز دارد، نیاز پولی اضافی می‌تواند کمی تعجب کند، به خصوص که MMORPG به اشتراک پلی‌استیشن پلاس در PS5 و PS4 نیاز ندارد.

همانطور که گفته شد، اسکوئر انیکس اعلام کرده است که نسخه بتای آینده بازی فوق (و نسخه آزمایشی رایگان آن) به اشتراک Game Pass نیاز نخواهد داشت.

فانتزی نهایی 14 نسخه بتای باز Xbox Series X/S در ۲۱ فوریه آغاز می‌شود و عرضه کامل آن برای بهار برنامه‌ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید