سیستم پشتیبانی ماموریت Final Fantasy 14 اکنون به سیاه چال‌های انفرادی اجازه می‌دهد در همه برنامه‌های توسعه‌دهی شوند


با انتشار Final Patch 6.5 فانتزی 14تقریباً کل داستان بازی، از تلاش آغازین A New Realm تا آخرین محتوا را در بر می گیرد. واکر پایانی اکنون می توانید انفرادی بازی کنید. همانطور که توسط VG247 کشف شد، این پچ سیستم پشتیبانی اجباری بازی را به سیاهچال ها می آورد. خون طوفانی توسعه ای که برخی از حفره های سیاه چال را که قبلاً بدون سیستم باقی مانده بودند پر می کند.

با این حال، شایان ذکر است که با وجود این واقعیت که اکنون می توان بیشتر داستان را به صورت انفرادی پخش کرد، سیستم Duty Support فقط از آزمایشات چهار نفره پشتیبانی می کند. این فقط به معنای آزمایش اولیه از Final است. Fantasy 14: A Realm Reborn، به این معنی که در نبردها علیه Ifrit، Titan، Garuda و Ultima Weapon اعضای حزب هوش مصنوعی حضور دارند. آزمایش‌های هشت نفره که اکثر آزمایش‌های بازی را تشکیل می‌دهند، همچنین بازیکنان را ملزم می‌کند تا برای نبردهای حماسی با سایر بازیکنان صف آرایی کنند.

سیستم پشتیبانی وظیفه تکاملی از سیستم Trust است که برای اولین بار معرفی شد. سایه آور گسترش از طریق این سیستم، بازیکنان می توانند با کمک اعضای حزبی که با هوش مصنوعی کنترل می شوند، به سیاه چال های بازی برسند.

فانتزی نهایی 14 اکنون به پایان نزدیک شده است واکر پایانی گسترش با نسخه اصلی بعدی، مسیر سحر، قرار است در تابستان 2024 منتشر شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید