Final Fantasy 14: Endwalker Patch 6.4 در 23 می منتشر می شود


اسکوئر انیکس تریلر جدیدی را منتشر کرد فاینال فانتزی 14: پایان واکربه روز رسانی محتوای بزرگ بعدیبه روز رسانی با شماره 6.4 و با عنوان تخت تاریکیدر 23 می منتشر خواهد شد. ناشر همچنین یک تریلر منتشر کرد که در آن برخی از محتوای جدیدی که به عنوان بخشی از به‌روزرسانی به بازی اضافه می‌شود، به نمایش گذاشته شد.

همانند به روز رسانی های اصلی، فانتزی نهایی 14، تخت تاریکی همچنین داستان اصلی بازی را از طریق اضافه شدن ماموریت های سناریوی اصلی جدید ادامه می دهد. همچنین یک سیاهچال جدید به نام Etherfont و یک آزمایش جدید به نام Voidcast Dice نیز معرفی شده است که در آن بازیکنان در هر دو مشکل عادی و شدید با Golbeza روبرو خواهند شد.

بازیکنان Endgame می‌توانند با اضافه شدن Pandemonium: Anabaseios که در گزینه‌های درجه سختی Normal و Savage موجود است، منتظر آخرین حمله در سری Pandemonium Raid باشند. این Unreal Trial جدید Containment Bay Z1T9 است که در آن بازیکنان با Zurvan روبرو خواهند شد.

از دیگر محتویات عرضه شده به بازی می توان به ادامه داستان کوئست جانبی Tatar’s Grand Endeavor، مسیرهای جدید Ocean Fishing، رتبه های جدید Sanctuary و محتوای جزیره Sanctuary و شروع فصل جدید PvP برای Crystal Conflict اشاره کرد.

سیاهچال‌های توسعه‌یافته Stormblood نیز با پشتیبانی از یک سیستم پشتیبانی ماموریت جدید که می‌تواند با همراهان هوش مصنوعی به جای سایر بازیکنان بازی و تکمیل شود، به‌روزرسانی شده‌اند.

پس از آن بازی به روز رسانی 6.45 دریافت می کند. این به کار Blue Mage یک سقف سطح جدید 80 می دهد، یک نوع سیاه چال جدید – Mt. Mutsune – که به عنوان Criterion Dungeon نیز موجود است و نوعی ادامه به آن می دهد. به‌علاوه ماجراهای هیلدیبراند، سلاح‌های ماندرویل، و مجموعه ابزارهای بزرگ.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید