جزئیات محتوای Final Fantasy 14: Endwalker Patch 6.4، مورد انتظار انتشار در می 2023


Square Enix جزئیات و پنجره انتشار را برای به روز رسانی محتوای اصلی بعدی MMORPG فاش کرده است. فاینال فانتزی 14: پایان واکربه روز رسانی های شماره گذاری و عنوان شده در 6.4 تخت تاریکیقرار است در اواخر می 2023 منتشر شود و تعدادی ویژگی و محتوای جدید به بازی اضافه کند.

داستان اصلی به عنوان بخشی از مجموعه ویژگی های اصلی به روز رسانی ادامه دارد. این به روز رسانی همچنین شامل یک سیاهچال جدید با عنوان The Aetherfont و مجموعه جدیدی از حملات 8 نفره در سری حملات Pandæmonium است. یک نسخه آزمایشی 8 نفره جدید با نام The Voidcast Dais نیز با درجه سختی معمولی و فوق العاده منتشر خواهد شد.

از دیگر ویژگی‌های این آپدیت می‌توان به یک منطقه جدید برای ماهیگیری در اقیانوس، به‌روزرسانی جزیره Sanctuary، پشتیبانی از سیاهچال سناریوی اصلی Stormblood در سیستم پشتیبانی وظیفه، بازگشت Containment Bay Z1T9 به عنوان Unreal Trial جدید و یک Tatar Grand Endeavor Quest اشاره کرد. شامل فصول .

این شرکت همچنین جزئیات وصله بعدی 6.45 را فاش کرد. با این کار سقف کار Blue Mage تا 80 افزایش می یابد و Mt. Rokkon به عنوان یک نوع جدید و Criterion dungeon به ارمغان می آورد. سری ماموریت‌های کمدی Hildibrand در به‌روزرسانی‌ها، همراه با ادامه تلاش‌های تقویت سلاح و ابزار ادامه دارد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید