Final Fantasy 14: Dawn Trail – Square Enix از بازیکنان دسترسی زودهنگام می‌خواهد در مورد اسپویل‌ها مراقب باشند.


اسکوئر انیکس Final Fantasy 14 Dawn Trailدر حدود 2.5 سال رسید واکر پایانیتاریخ انتشار نزدیک است. دسترسی زودهنگام برای پیش‌سفارش از 28 ژوئن از ساعت 2 بامداد به وقت محلی در دسترس خواهد بود. کنسول ها به طور خودکار بازیکنان را ثبت می کنند، بنابراین نیازی به کد جداگانه نیست.

دسترسی زودهنگام در تاریخ 5 ژوئیه در ساعت 23:59 (بسته به منطقه زمانی) به پایان می رسد، اما گسترش به طور رسمی در تاریخ 2 جولای برای همه بازیکنان منتشر خواهد شد. با این حال، از 5 جولای، بازیکنان رایانه شخصی باید از یک کد ثبت نام استفاده کنند. مسیر سحر به بازی ادامه دهید.

همانطور که اغلب در مورد دسترسی زودهنگام اتفاق می افتد، خطر اسپویلر وجود دارد. تیم توسعه به صراحت اعلام کرده است که هیچ محدودیتی در مورد محتوایی که بازیکنان می توانند پست یا پخش کنند وجود ندارد. با این حال، به کاربرانی که به بازی دسترسی دارند، توصیه می‌شود تمام تلاش خود را برای ارسال محتوای مرتبط با اسپویلر انجام دهند، زیرا برخی از بازیکنان ممکن است تصمیم بگیرند که بازی را به طور رسمی شروع کنند یا با سرعت خودشان بازی کنند.

Final Fantasy 14 Dawn Trail برای PC، Xbox Series X/S، PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. در قاره جدید تورال (همچنین به عنوان دنیای جدید شناخته می شود)، بازیکنان با تمدن ها، شهرها و جناح های جدید روبرو خواهند شد. همچنین می توانید با دو شغل جدید Viper و Pictomancer وارد سیاه چال ها و حملات جدید شوید. با نزدیک شدن به انتشار، جزئیات را به شما اطلاع خواهیم داد، پس لطفا منتظر آن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید