Final Fantasy 14: Dawntrail در 2 جولای راه اندازی می شود، دسترسی زودهنگام از 28 ژوئن آغاز می شود


در یک میزگرد در PAX East 2024، فانتزی نهایی 14 تهیه کننده Naoki Yoshida گسترش بعدی MMO را تایید کرد. مسیر سحردر 2 جولای برای Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. کسانی که پیش‌سفارش می‌دهند، دسترسی زودهنگام خواهند داشت و می‌توانند در ۲۸ ژوئن ساعت ۲ بامداد به وقت اقیانوس آرام بازی را شروع کنند.

پیش‌سفارش‌ها از 26 مارس شروع می‌شود و با هدیه‌های دیگری مانند یک مینیون زیدان همراه است تا در طول سفر شما را همراهی کند. همچنین می توانید گوشواره های Azeima را دریافت کنید که 30 درصد امتیاز تجربه برای شکست دادن دشمنان به شما می دهد. این افکت در سطوح 1-90 اعمال می شود و فقط می تواند توسط شاگردان جنگ یا جادو تجهیز شود.

همچنین شایان ذکر است که بازیکنان برای استفاده از دسترسی زودهنگام باید ماموریت‌های خاصی را انجام دهند. واکر پایانی، آخرین گسترش بزرگ. منتظر جزئیات بیشتر در مورد ماموریت های دقیق در ماه های آینده باشید.

Final Fantasy 14: Dawn Trail این بازی بازیکنانی را به تصویر می‌کشد که به قاره‌های جدید سفر می‌کنند در حالی که مشاغل جدید Pictomancer و Beastmaster، Hrothgar زن، سیاه‌چال‌ها، حملات و غیره را تجربه می‌کنند. تریلر کامل را تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید