کارگردان Final Fantasy 14: Dawn Trail می‌خواهد از تاخیرهای بیشتر به سبک Endwalker جلوگیری کند


از فانتزی نهایی 14 جشنواره طرفداران هنوز در توکیو برگزار می شود ، اما با گسترش بعدی ، مسیر سحر، ما تعداد زیادی جزئیات جدید دریافت کرده ایم، اما تاریخ انتشار یکی از آنها نیست. تهیه کننده و کارگردان نائوکی یوشیدا دلیل این موضوع را در روز افتتاحیه توضیح داد و اعتراف کرد که اگرچه تاریخ داخلی وجود دارد، اما تیم می‌خواهد قبل از اشتراک‌گذاری تا حد امکان از “بهینه سازی” اطمینان حاصل کند.

با توجه به اینکه این یک جشن هواداران است، احتمالاً انتظار دارید که تاریخ انتشار بعدی را اعلام کنیم. مسیر سحراو گفت (رونویسی توسط PC Gamer). متأسفانه، در حالی که ما یک تاریخ هدف در داخل داریم، در حال کار بر روی برنامه هستیم تا قبل از اعلام آن، آن را تا حد امکان تغییر دهیم، بنابراین امروز آن را به اشتراک نمی‌گذاریم.

چرا تیم از این رویکرد استفاده می کند ، جلوگیری از حوادثی مانند: واکر پایانی. این بهبود مهم قرار بود در 23 نوامبر 2021 منتشر شود، اما در نهایت به 7 دسامبر به تعویق افتاد.

“اگر نمی دانید چرا ، به این دلیل است که ، شما می دانید ، واکر پایانیبرای اولین بار در کارم مجبور شدم انتشار را به تاخیر بیاندازم. من نمی خواهم چنین چیزی تکرار شود، حتی اگر فقط برای چند هفته باشد. بنابراین، ما بسیار مراقب هستیم که قبل از اعلام برنامه از درست بودن برنامه اطمینان حاصل کنیم و در اسرع وقت آن اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ”

یوشیدا همچنین تأیید کرد که این بازی “نسخه Square Enix” نخواهد بود اما تابستان امسال منتشر می شود. «ما این را گفتیم [Final Fantasy] 16 قرار بود تابستان اکران شود اما در ژوئن منتشر شد. این در زمان Square Enix منتشر نخواهد شد.منتشر خواهد شد [Final Fantasy] 14 در واقع به معنای تابستان است. البته، بسته به نوع فصل، ممکن است بین 1 می تا 23 سپتامبر سقوط کند.

Final Fantasy 14: Dawn Trail بازیکنان به تورال، قاره‌ای به نام دنیای جدید ماجراجویی می‌کنند و مشاغل جدیدی مانند Viper و Pictomancer را بر عهده خواهند گرفت (Beastmaster بعداً منتشر خواهد شد). تریلر کامل و شکل ظاهری مناطق و سیاه چال های جدید را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید