کارگردان «Final Fantasy 14 Dawn Trail» بابت مشکل دسترسی زودهنگام عذرخواهی کرد


آخرین الحاقیه اسکوئر انیکس Final Fantasy 14, Dawn Trailاخیراً پیش‌سفارش‌های دسترسی زودهنگام را راه‌اندازی کرده است. متأسفانه بدون مشکل نبود. نائوکی یوشیدا، کارگردان و تهیه کننده، در یک پست جدید وبلاگی همین موضوع را بیان کرد و گفت: “ما صمیمانه عذرخواهی می کنیم.”

مشکلات مورد بحث شامل «عدم پاسخگویی» نسخه Xbox Series X/S هنگام حرکت بین مناطق و شهرها است. یوشیدا فاش کرد که این احتمالاً ناشی از “پدیده ای به نام تکه تکه شدن حافظه” است. تیم در حال کار بر روی یک اصلاح است، اما ممکن است چندین روز طول بکشد زیرا این وصله نیاز به استقرار دارد و نیاز به آزمایش QA دارد.

جهان‌هایی که تعداد پخش‌کننده‌های کمتری روی صفحه نمایش دارند، کمتر دچار تکه تکه شدن حافظه می‌شوند، بنابراین بهتر است در مراکز داده Dynamis، Shadow یا Oceania بازی کنید. چندین فعالیت، از جمله Dragonsong's Reprise (Ultimate)، Minstrel's Ballad: Shinryu's Domain، و Delubrum Reginae (Savage) نیز با مشکلاتی مواجه هستند که فریزها کار نمی کنند. وصله های مشتری نیز این مشکلات را حل می کنند.

در نهایت، مشکلاتی در مورد انیمیشن های نژادهای خاص وجود دارد، به خصوص در هنگام انجام اقداماتی مانند Seraphism. دلیل اصلی این است که “مقادیر نادرست در قسمت های مربوطه در هنگام تنظیم دقیق به روز رسانی های گرافیکی و سایر اصلاحات وارد می شود.” این مشکلات به عنوان «اولویت بالا» در نظر گرفته می‌شوند و انتظار می‌رود که یک Hotfix در اواخر این هفته منتشر شود، اما هنوز نمی‌دانیم که آیا این مشکل فریز یا Xbox را حل می‌کند.

Final Fantasy 14 Dawn Trail برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. لطفا برای جزئیات بیشتر به ویژگی ویژه مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید