Final Fantasy 14: نرم‌افزار بنچمارک Dawntrail با اصلاح «چشمان بی‌جان» جایگزین شد.


اسکوئر انیکس اخیرا یک ابزار بنچمارک برای بازی آینده خود منتشر کرده است. Final Fantasy 14: Dawn Trailنائوکی یوشیدا، تهیه کننده و کارگردان در یک پست وبلاگی در وب سایت رسمی بازی گفت که این نرم افزار نسخه جدیدی را برای بهبود آنچه که توسط بازیکنان به عنوان “چشم های بی جان” شخصیت ها توصیف می شود، دریافت خواهد کرد.

یوشیدا جزئیات کاملی را در مورد به‌روزرسانی‌های گرافیکی جدید بازی توضیح داد و موارد زیر را فاش کرد: فانتزی نهایی 14 گرافیک با انتشار ارتقاء خواهد یافت مسیر سحرتیم توسعه از به روز رسانی محیط ایجاد کاراکتر نرم افزار معیار غفلت کرد، در عوض توسعه خود برنامه افزودنی را در اولویت قرار داد.

به گفته یوشیدا، چشمان به ظاهر «بی جان» شخصیت ها به دلیل نداشتن هایلایت در مردمک، صاف بودن خطوط صورتشان به دلیل شرایط نوری نادرست و شرایط آب و هوایی ناشی از عدم درخشش یا درخشش بیش از حد

یوشیدا در این پست گفت: «نکات بالا تا حد زیادی تحت تأثیر شرایط خاص ایجاد شده در سیستم خلق شخصیت موجود است. “تغییر این تنظیمات و چیزها باید به طور قابل توجهی بهبود یابد. ما در حال به روز رسانی معیارهای خود هستیم و کمک شما بسیار قدردانی خواهد شد.”

جایگزینی نرم‌افزار معیار همچنین بر جنبه‌های دیگر مسائل مربوط به عملکرد، مانند بافت‌های با وضوح بالا برای مسابقات خاص، مشکلات مقیاس‌بندی ثابت نشده با دهان شخصیت‌های مختلف، و مسائل مربوط به پردازش تخصصی داده‌ها تمرکز دارد.

نسخه بعدی Final Fantasy 14: Dawn Trail این بنچمارک هنوز تاریخ انتشار ندارد. برنامه‌ریزی شده است که این بسط در 2 جولای منتشر شود و پیش‌سفارش‌ها در 28 ژوئن در دسترس هستند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید