تعداد بازیکنان Final Fantasy 14 بیش از 30 میلیون نفر است


علیرغم این واقعیت که از زمان انتشار آن هیچ برنامه توسعه ای پرداخت نشده است، واکر پایانیMMO تحسین شده اسکوئر انیکس فانتزی نهایی 14 با بیش از 30 میلیون بازیکن خوب کار می کند. آخرین نقطه عطف مهم در سال 2022 بود، زمانی که اعلام شد تعداد بازیکنان ثبت نام شده از 27 میلیون نفر فراتر رفته است.

اسکوئر انیکس تعداد کل مشترکین پولی را فاش نکرد، اما نقطه عطف نهایی شامل بازیکنان آزمایشی رایگان نیز بود. نسخه آزمایشی رایگان به شما امکان دسترسی به بازی پایه را می دهد. ایشگرد آسمان آبی و خون طوفانی، کلاه سطح 70 است. بازیکنان می توانند مشاغل و محتوای مختلف را امتحان کنند، و اگرچه محدودیت هایی وجود دارد، اما برای مبتدیان عالی است.

فانتزی نهایی 14 برای PS4، PS5 و PC موجود است. در بهار برای Xbox Series X/S عرضه خواهد شد و در نسخه بتای باز با پچ 6.5X در دسترس خواهد بود. پیشرفت بعدی است مسیر سحرکه تابستان امسال منتشر شد، قاره‌ها، مشاغل، نژادها، سیاه چال‌ها، حمله‌ها و موارد دیگر را اضافه می‌کند. کارگردان و تهیه کننده نائوکی یوشیدا می خواهد از تاخیرهای احتمالی جلوگیری کند، بنابراین تاریخ اکران متعاقبا اعلام خواهد شد. واکر پایانی.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید