بازی Final Fantasy 10 Remake در حال توسعه است که قرار است در سال 2026 منتشر شود – شایعات


معکوس فاینال فانتزی 7 ما نمایشگاه Summer Game Fest اخیر خود را با گیم پلی جدید، مبارزات و چند افشاگری جالب به پایان رساندیم. قرار است در اوایل سال 2024 روی PS5 روی یک مجموعه دو دیسک عرضه شود، اما طبق گزارش ها تا پایان بازسازی های Square Enix فاصله زیادی دارد. پس از گزارش در مورد بارگذاری مجدد persona 3 و Persona 5 Tactica (هر دو به اشتباه توسط Atlus فاش شدند)، Insider “I’m a Hero Too” بازسازی فاینال فانتزی 10 در حال توسعه.

آنها ابتدا در ResetEra پست کردند اگر طرفداران بازی اصلی وجود داشت. وقتی پرسیدم بیست و پنجمین سالگرد انتشار کیست و به آن گفته شد 2026، آنها گفتند، “این بازسازی بعدی است. من به هیچ سوالی در مورد آن پاسخ نداده‌ام، اما دیگران می‌دانند (این انجمن را ببینید. در Anniversary موفق خواهد شد. روز.» پاسخ آنها از آن زمان به بعد اصلاح شده است و احتمالاً یک انکار قابل قبول را ارائه می دهد.

غیر منطقی به نظر می رسد، به خصوص پس از شایعاتی مانند بازسازی فاینال فانتزی 9، غیر ممکن نیست. سوال این است که آیا این یک بازسازی در این مقیاس خواهد بود؟ بازسازی فاینال فانتزی 7 یا مشابه Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion، جلوه های بصری اصلاح شده است، اما گیم پلی و داستان یکسان است. ما نمی توانیم منتظر اعلام رسمی باشیم، پس لطفا منتظر آن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید