«اثر ترس» برای PS4، PS5، PC، Nintendo Switch معرفی شد که در سال 2025 منتشر شد.


قبلاً فقط در PlayStation One، Chronos Digital Entertainment's موجود بود اثر ترس برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. اسکوئر انیکس با مشارکت Limited Run Games، این کلاسیک اکشن ماجراجویی را برای پلتفرم‌های مدرن در سال 2025 منتشر خواهد کرد.

داستان روی سه مزدور به نام‌های هانا، دکه و گلس متمرکز است که در ناپدید شدن دختر یک رئیس سه‌گانه هنگ‌کنگ نقش دارند. در ابتدا یک تریلر جاسوسی است، اما با درگیر شدن شیاطین به سرعت رویکردی ترسناک به خود می گیرد. اگرچه گیم پلی بازی نسبت به سایر عناوین ترسناک بقا در آن زمان بهبود یافته بود، اما Fear Effect به دلیل شخصیت های سایه دار سلولی و پس زمینه FMV قابل توجه بود.

اثر ترس یک عاقبت وجود دارد، اثر وحشت 2: مارپیچ یکپارچهسازی با سیستمعاملاین فیلم در سال 2001 منتشر شد و مورد تحسین بیشتری قرار گرفت. به عنوان یک دنباله مدرن تر، اثر ترس سدنابا این حال، ارزیابی پایین بود. اسکوئر انیکس نیز یک نسخه بازسازی شده را اعلام کرد. اختراع مجدد اثر ترسقرار بود در سال 2017 منتشر شود، اما سال گذشته لغو شد. نسخه مدرن نسخه اصلی در ماه های آینده منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید