Fury Fatal: City of the Wolves – مقدمه ای بر دفاع، جعل و کنترل سبک هوشمند


راهنمای بازی توسط SNK منتشر شده است. شهر گرگ افسانه گرو قبل از EVO Japan 2024، تمام مکانیک‌هایی را که بازیکنان باید بدانند را بیان می‌کنیم. سیستم REV تمرکز اصلی است، اما Just Defense و Hyper Defense نیز در حال بازگشت هستند. گرو: نشان گرگ ها.

اولی زمانی فعال می شود که در زمان مناسب حمله حریف خود را مسدود کنید و REV متر کمی کاهش می یابد و سلامتی شما بهبود می یابد، در همان زمان می توانید گارد را نیز لغو کنید. دومی مزایای مشابهی را ارائه می دهد، اما با تنظیم زمان ورودی های رو به جلو برای جلوگیری از حملات چند ضربه ای انجام می شود. Guard Cancel به شما امکان می دهد فوراً یک بلوک را قطع کنید و حرکت های ویژه، دنده جرقه زنی، دنده خط قرمز، ضربه REV و دنده مخفی را انجام دهید.

اعمال کنسل محافظ روی دنده جرقه یا خط قرمز باعث می شود که سریع تر و کشنده تر کار کند. ترمز تا حدودی شبیه است، اما برای افزایش پتانسیل ترکیبی، نیاز به لغو برخی انیمیشن های حرکتی خاص دارد. کسانی که تمایل دارند با حریفان خود سر و کله بزنند، همچنین می توانند یک تظاهر انجام دهند، جایی که شخصیت آنها وانمود می کند که یک حرکت خاص را انجام می دهد. بهبودی پس از حملات عادی نیز کاهش می یابد.

پسندیدن مبارز خیابانی 6 و Tekken 8، Garou Legend: Wolf City دارای کنترل های ساده ای است که Smart Styles نامیده می شوند. با فشار دادن مکرر Circle یک ترکیب هوشمند انجام می‌شود که وقتی یک حمله ترکیبی را در نزدیکی حریف انجام می‌دهید، مربع را به هم می‌ریزد. برخی از اکشن‌ها، مانند فانتزی، وجود ندارند و فقط در سبک آرکید قابل استفاده هستند.

افAtal Fury: City of the Wolves این پلتفرم هنوز معرفی نشده است، اما در اوایل سال 2025 راه اندازی خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید