Far Cry Extraction Shooter یکی از بازی‌هایی است که طبق گزارش‌ها در یوبی‌سافت در حال توسعه است


2 از دور فریاد این عنوانی است که از زمان گزارشی که در ژانویه منتشر شد، شایعه شده بود که در حال توسعه است، اما گزارش جدید نشان می‌دهد که یکی از عناوین، Project Maverick نام دارد. دور فریادبازی تیراندازی استخراج چند نفره با مضمون.

طبق گفته Insider Gaming، این عنوان چند نفره چندین بار در طول توسعه خود تغییر کرده است و آخرین قسمت آن یک بازی تیراندازی در حال توسعه است که در آلاسکای خیالی به نام Arashnica می‌باشد.

این بازی است دور فریاد بازیکنان شروع به جستجوی منابع می کنند. از این منابع می توان برای ایجاد تجهیزات جدید استفاده کرد. به عنوان مثال، از پوست حیوانات کشته شده می توان برای ساخت تجهیزات جدید استفاده کرد، یا از مواد شیمیایی موجود در سراسر جهان می توان برای ایجاد گجت به بازیکنان استفاده کرد.

فرمت Extraction Shooter همچنین مخفیگاهی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که در آن می توانند یافته ها و صنایع دستی خود را ذخیره کنند. این بازی همچنین شامل مرگ دائمی است. این بدان معناست که اگر بازیکن بمیرد، تمام پیشرفت شخصیت خود را از دست خواهد داد.

دیگری است دور فریاد عنوانی که در حال توسعه است، با نام «پروژه بلک برد» (Project Blackbird) یک ورودی اصلی جدید در این سری خواهد بود و احتمالاً در نهایت عنوان «پروژه بلک برد» خواهد داشت. far cry 7.

طبق گفته Insider Gaming، بازی تیراندازی استخراج هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما انتظار می رود قبل از آن منتشر شود. far cry 7. پنجره انتشار داخلی فعلی این عنوان برای آوریل 2025 تنظیم شده است و تاریخ انتشار آلفا اوایل سال 2024 است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید