Far Cry 7 از روز اول بر روی Nintendo Switch 2 در دسترس خواهد بود – شایعه


افشای اطلاعات اخیر جزئیات بالقوه جدیدی را فاش کرده است. far cry 7، قسمت بعدی فرنچایز جهان باز Ubisoft که برای انتشار در پاییز 2025 برنامه ریزی شده است، ادعا می کند که داستان سرایی غیر خطی، مکانیک های تحقیقاتی جدید و موارد دیگر را در خود دارد. اکنون، به نظر می‌رسد که یکی دیگر از جزئیات بالقوه مهم در مورد پرتاب تیرانداز جهان باز نیز فاش شده است.

فیلیپه لیما، سردبیر رسانه برزیلی یونیورسو نینتندو (که قبلا چندین مقاله دقیق مرتبط با نینتندو را فاش کرده بود)، در زمان انتشار (در نهایت) در توییتر ادعا کرد: انجام داد. far cry 7 از همان روز به همراه کنسول های دیگر و رایانه شخصی روی نینتندو سوییچ 2 در دسترس خواهد بود.

افشای اطلاعات قبلی ادعا می‌کرد که استفاده از DLSS به کنسول اجازه می‌دهد تا خروجی با سرعت 4K و 60 FPS داشته باشد و ردیابی پرتو نیز فعال باشد، و اگر دقیق باشد، منطقی است که ببینیم بعد چه اتفاقی می‌افتد. far cry 7 (و سایر نسخه های چند پلتفرمی AAA) به طور همزمان بر روی جانشینان Nintendo Switch و سایر پلتفرم ها منتشر خواهند شد.

طبق گزارش‌های اخیر، نینتندو یک نسخه نمایشی فناوری خصوصی از کنسول نسل بعدی خود را به توسعه‌دهندگان در Gamescom ارائه کرده است. گفته می شود که این کنسول قصد دارد اواخر سال 2024 عرضه شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید