Far Cry 7 قرار است در پاییز 2025 منتشر شود و داستانی غیر خطی دارد – شایعه


گزارشی توسط تام هندرسون از Insider Gaming اوایل امسال ادعا کرد که یوبی سافت در حال کار بر روی دو بازی جدید است. دور فریاد عنوان – far cry 7، یک تیرانداز استخراج چند نفره مستقل که در بیابان آلاسکا تنظیم می شود، قرار است یک تجربه تک نفره باشد. اکنون هندرسون گزارش جدید دیگری را منتشر کرده است که در آن جزئیات بالقوه جدیدی را در مورد داستان و فضای داستان قبلی فاش کرده است.

به گفته آقای هندرسون، فار کرای 7 قلاب بزرگ جدید یک داستان غیر خطی با محدودیت زمانی برای بازیکن خواهد بود. بازی بازیکنان را می بیند که سعی می کنند خانواده ای را از دست یک گروه توطئه گر معروف به پسران حقیقت نجات دهند و جالب اینجاست که داستان به صورت غیر خطی روایت می شود. این به این معنی است که شما این آزادی را دارید که خانواده خود را به هر طریقی که می خواهید نجات دهید. سفارش.

این گزارش همچنین ادعا می کند که با تغییر داستان بر اساس اقدامات بازیکن، برخی از اعضای خانواده ممکن است بمیرند و برخی دیگر زنده بمانند، و همه باید برای تکمیل داستان 100% نجات یابند. اما در عین حال، بازیکنان محدودیت زمانی سختی برای انجام آن خواهند داشت. طبق گفته هندرسون، محدودیت زمانی فعلی 72 ساعت در بازی است که به معنای 24 ساعت در زمان واقعی است. با توجه به اینکه بازی هنوز در حال توسعه است، در این گزارش آمده است که برخی از جزئیات ممکن است هنوز تغییر کند.

far cry 7 بر اساس گزارش‌ها، مکانیک‌های بازجویی جدید مانند گفتن حقیقت، دروغ گفتن، انتخاب سکوت، یا حتی تلاش برای فرار (در برخی موارد با موفقیت) در حالی که دشمنان در حال بازجویی هستند، را نشان می‌دهد. ممکن است واکنش‌های متفاوتی داشته باشند.

آقای هندرسون همچنین استدلال می کند که: far cry 7 این توسط Ubisoft Montreal توسعه خواهد یافت.استودیو در پشت بود far cry 2، 3، 4، و پنج، ولی دور کرای 6 در درجه اول توسط یوبی سافت تورنتو توسعه داده شد. از سوی دیگر، بر خلاف کارهای قبلی که با موتور دونیا توسعه یافته بودند، far cry 7 با موتور Snowdrop شرکت Massive Entertainment توسعه یافته و برای موارد زیر استفاده می شود: The Division، Mario + Rabbids، و عناوین آینده مانند آواتار: Pandora’s Frontier، XDefiant، و قانون شکنان جنگ ستارگان.

بنا به گزارش، far cry 7 ما قصد داریم آن را در پاییز 2025 منتشر کنیم.

اخیرا یک جانباز اعلام شد دور فریاد نویسنده و طراح درو هلمز به عنوان مدیر IP انتخاب شد. دور فریاد در یوبی سافت بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید