Far Cry 6 – به روز رسانی عنوان 6 نسخه آزمایشی رایگان، بازی جدید +، کمک تکمیل کننده را اضافه می کند


در جریان عمومی اخیر اعلام شد Far Cry 6: Lost World به‌روزرسانی عنوان 6 که از هفته گذشته در دسترس است، چندین ویژگی جدید را به بازی پایه اضافه می‌کند. +New Game به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از داده‌های ذخیره موجود خود، بازی جدیدی را شروع کنند. شما می توانید سختی را انتخاب کنید، اما تجهیزات، سلاح ها، وسایل نقلیه و غیره خود را نگه دارید.

اکنون که جهان مجدداً تنظیم شده است، باید ماموریت ها را کامل کنید، نقشه ها را کشف کنید و دوباره عملیات را انجام دهید. برای کسانی که در تلاش برای تکمیل کامل هستند، ویژگی جدید Completionist Aid کمک خواهد کرد. پیشرفت فعالیت‌ها را در هر منطقه، از کلکسیونی گرفته تا درصد موفقیت، پیگیری کنید.

ویژگی‌های مختلف کیفیت زندگی نیز اضافه شده‌اند، مانند تعویض مهمات برای تغییر سریع انواع مهمات، شکاف‌های بارگیری برای تغییر بارگیری در حین پرواز، و تعاملات جدید Amigo. یک نسخه آزمایشی رایگان نیز در حال اجرا است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا تمام ماموریت های Isle Santuario را به صورت رایگان تجربه کنند و پیشرفت خود را در طول بازی ادامه دهند.

برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید. دور کرای 6 در Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC، Google Stadia و Amazon Luna موجود است. بررسی ما از بازی پایه را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید