بازی Far Cry 6: Lost Between Worlds Expansion در تاریخ 6 دسامبر عرضه می شود، اولین گیم پلی آن فاش شد


Ubisoft Montreal اولین گیم پلی بازی را معرفی کرد دور کرای 6 توسعه بزرگ بعدی بین دنیاها گم شدهاین در تاریخ 6 دسامبر راه اندازی می شود و به طور مستقل 19.99 دلار / 19.99 یورو قیمت دارد، اما در نسخه بازی سال نیز گنجانده شده است. آن را در زیر بررسی کنید.

در این داستان، Dani Rojas با موجودی مرموز به نام Fai روبرو می‌شود (و تیراندازی می‌کند) و در یک Multiversal Junction عجیب به دام افتاده است. تعدادی دشمن کریستال مانند جدید به نام Shardfaces وجود دارد و بازیکنان می‌توانند از قرمز و قرمز با سلاح‌های جدید برای کشتن آنها استفاده کنند. به نظر می رسد باید بین حالت های شلیک آبی به طور متناوب تغییر کنم.

هر سطح همچنین باید قول “مسیرهای چند بازیکن” را بدهد و ارزش پخش را ارائه دهد. در کل 15 آسانسور وجود دارد، از قلعه های شناور گرفته تا اسپرانزاس زیر آب. جمع آوری ذرات انرژی به شما این امکان را می دهد که در صورت شکست آسانسور دوباره امتحان کنید. با این حال، اگر آنها را کامل کنید، تعدادی ابزار قدرتمند دریافت خواهید کرد که می توان از آنها در بازی اصلی استفاده کرد.

Far Cry 6: Lost World از طریق فروشگاه Epic Games و Ubisoft Connect برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. همچنین از روز اول در یوبی سافت پلاس در دسترس خواهد بود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید