تاد هاوارد می گوید که به او گفته شده بود که برخی از عناصر را از برنامه تلویزیونی Fallout حذف کند «زیرا این کاری است که ما در Fallout 5 انجام دادیم».


Bethesda پشتیبانی پس از راه اندازی ارائه می دهد، اما میدان ستاره و مشغول کار هستند طومارهای بزرگ ۶ Fallout 5 نیز در پس زمینه اجرا می شود. انتظار می‌رود که در آینده منتشر شود. طومارهای بزرگتراما تاد هاوارد، کارگردان و تهیه کننده اجرایی استودیو، از قبل ایده هایی دارد.

او حتی به سازندگان کارهای بعدی آنها توصیه هایی کرد. افتادن برنامه های تلویزیونی برای جلوگیری از برخی چیزها سقوط 5. هوارد به Den of Geek گفت: سقوط 5اما او خاطرنشان می کند که نمایش به سختی کار می کند تا نوعی داستان اصلی را روایت کند.

“این ترجمه یک داستان موجود نیست. مثل این است که بعدش چیست؟ اتفاقاً یک برنامه تلویزیونی بود.” ایده هاوارد ممکن است دور از ذهن به نظر برسد، اما سقوط 5 موارد زیر را به خاطر داشته باشید، به خصوص زمانی که در یک مکان دور افتاده هستید: میدان ستاره دوره توسعه تقریباً 8 سال بود. این بسیار ممکن است، اما زمان زیادی طول می کشد تا بفهمیم این ایده ها چیست.

از افتادن این برنامه تلویزیونی در 11 آوریل برای آمازون پرایم پخش خواهد شد. در همین حال، Bethesda در حال کار بر روی به روز رسانی بعدی است. میدان ستاره، جدیدترین عناوینی که به تازگی وارد بتا Steam شده اند و افزونه های پولی. فضای متلاشی شده، امسال منتشر می شود.ما همچنین در حال کار بر روی به روز رسانی سقوط 4 برای Xbox Series X/S و PS5.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید