خلاصه بررسی برنامه تلویزیونی “Fallout” – نظرات منتقدان


با چیزی شبیه The Last of Us، فیلم Super Mario Bros، Cyberpunk: Edge Runners، Arcane، Castlevania، علاوه بر این، در حال حاضر نمونه های زیادی از بازی های ویدیویی وجود دارد که به درستی در فیلم ها و تلویزیون ها اقتباس شده اند. اکنون، نام دیگری به این لیست پیوسته است و به نظر می‌رسد که مستقیماً به بالای صفحه رسیده است.

آمازون پرایم افتادن این سریال که بر اساس بازی تحسین‌شده پسا آخرالزمانی بتسدا ساخته شده است، قرار است تا چند ساعت آینده به نمایش درآید و پیش از آن، منتقدان شروع به انتشار نقدهایی از هر هشت قسمت کرده‌اند و حداقل می‌توان گفت… حکم روشن‌کننده است. تا لحظه نگارش این مقاله، امتیاز 93% را در Rotten Tomatoes کسب کرده است.

بررسی IGN به کل فصل امتیاز 9/10 داد و نوشت: افتادن آنجا بایست آخرین ما یکی از بهترین اقتباس های بازی که تا به حال ساخته شده است. این به زیبایی ساخته شده است، با سه قهرمان مختلف که از طریق داستان‌های مرتبط هوشمندانه پیشروی می‌کنند و به یک پایان عالی می‌رسند. در طول مسیر، به لطف طراحی تولید بی عیب و نقص و توجه به جزئیات، ما هزاران ابزار اضافی برای طرفداران قدیمی داریم، اما هرگز به قیمت این که نقطه شروع ایده آل برای مبتدیان باشیم، وجود ندارد. ”

تلگراف در یک بررسی چهار ستاره نوشت: «به سختی می توان به یک بازی ویدیویی اقتباسی فکر کرد که لذت جویی خالص و گیج کننده یک تیرانداز درجه یک را بهتر منتقل کند.»

بررسی بی بی سی به همان اندازه درخشان بود. آنها به آن 4 ستاره دادند و نوشتند، “مخاطبانی که بازی را دوست دارند، از این فرصت برای کشف جنبه های جدید دنیای Fallout لذت خواهند برد. حتی برای کسانی که هرگز بازی را انجام نداده اند، آن را جذاب و با جزئیات با عناصر کمدی پوچ می دانند.” شما از یک جست و خیز زنده و بی رحمانه در دنیایی با ابعاد حماسی لذت خواهید برد.”

THR دیدگاه نسبتاً متفاوتی دارد و می‌نویسد: «این واقعیت که بخش عمده‌ای از Fallout Prime Video شامل رد کردن مزخرفات است، بخشی از جذابیت عالی آن است؛ همچنین یکی از ناامیدکننده‌ترین ایرادات آن است: پر جنب و جوش‌ترین ماجراهای علمی تخیلی، ساده‌ترین ماجراها را به تصویر می‌کشد. لذت کاوش در جهان‌های جدید عجیب، ملاقات با شخصیت‌های رنگارنگ و غواصی در سوراخ‌های مرموز خرگوش. فقدان فوریت همچنین به این معنی است که رسیدن به مقصد زمان بسیار طولانی، هشت ساعت طول می‌کشد.

از سوی دیگر، بررسی مجله رولینگ استون کمتر مثبت بود. افتادن این یک سریال کم‌سابقه و کاملاً آشنا با اجراهای جالب و جزئیات پس‌زمینه است که باعث اتلاف وقت می‌شود، اما جرقه‌های خودش را به اندازه‌ای نیست که کاملاً راضی‌کننده باشد.»

مجموعا 8 قسمت سقوط اولین فصل امروز، 10 آوریل، ساعت 18 PT در Amazon Prime Video پخش می شود. به نظر می رسد که آماده سازی برای فصل 2 در حال انجام است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید